Święto Beaujolais Nouveau w Krakowie

Kawiarnia Petite France, Józefa Piłsudskiego 12, 33-332, Kraków, Polska
See on map

Język :
polski / francuski

Cena : Wydarzenie skierowane do firm stowarzyszonych z regionu. Obowiązuje zaproszenie imienne.

Udział w spotkaniu mogą wziąć tylko osoby, które posiadają zaświadczenie o zaszczepieniu przeciwko COVID19 pełną dawką lub okażą negatywny wynik testu na COVID19, który był wykonany nie później niż 48 godzin przed spotkaniem.

Passé

L'événement est terminé.

Wspaniała atmosfera w gronie miłośników Francji będzie towarzyszyć tegorocznej degustacji Beaujolais Nouveau w Krakowie. Ten wieczór to również okazja na odkrycia nowego miejsca na mapie kulturalno-restauracyjnej Krakowa – Kawiarni Petite France w Pawilonie J.Czapskiego przy ul. Piłsudskiego 12.

 

Zgodnie z tradycją, Beaujolais Nouveau ma swoją premierę każdego roku w trzeci czwartek listopada. Butelki tego młodego wina trafiają wtedy na półki sklepowe i do najlepszych restauracji. My tego dnia  zaproponujemy Państwu wspólną degustację i rozmowy w wyjątkowym gronie francusko-polskiej społeczności skupionej wokół organizatorów: Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej, Konsulatu Generalnego Francji w Krakowie, Konsulatu Honorowego Francji w Katowicach i Maison de la Ville de Saint-Étienne w Katowicach.

W akompaniamencie win wystąpią oczywiście pyszne przekąski które zapewnią Państwu wiele wrażeń smakowych.

 

Procedury bezpieczeństwa:

Udział w spotkaniu mogą wziąć tylko osoby, które posiadają zaświadczenie o zaszczepieniu przeciwko COVID19 pełną dawką lub okażą negatywny wynik testu na COVID19, który był wykonany nie później niż 48 godzin przed spotkaniem. Ze względu na obecną sytuację i w trosce o Państwa zdrowie na wydarzeniu obowiązuje limit miejsc.

 

Na spotkaniu obowiązuje indywidualne, imienne zaproszenie.

Kontakt: antonina.sobczak(@)ccifp.pl

Partner spotkania

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!