Święto Beaujolais Nouveau w Katowicach

Mercure Katowice Centrum, Młyńska 6, 40-098, Katowice, Polska
See on map

Język :
polski / francuski

Cena : Wydarzenie skierowane do firm stowarzyszonych.

Udział w spotkaniu mogą wziąć tylko osoby, które posiadają zaświadczenie o zaszczepieniu przeciwko COVID19 pełną dawką lub okażą negatywny wynik testu na COVID19, który był wykonany nie później niż 48 godzin przed spotkaniem.

Passé

L'événement est terminé.

Wspaniała atmosfera w gronie miłośników Francji będzie towarzyszyć tegorocznej degustacji Beaujolais Nouveau w Katowicach.

Zgodnie z tradycją, Beaujolais Nouveau ma swoją premierę każdego roku w trzeci czwartek listopada. Butelki tego młodego wina trafiają wtedy na półki sklepowe i do najlepszych restauracji. My zaproponujemy Państwu degustację już kolejnego dnia, w piątek 19 listopada, by wspólnie celebrować wyjątkowe smaki. Wieczór będzie również okazją do rozmowy w wyjątkowym gronie francusko-polskiej społeczności skupionej wokół organizatorów: Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej, Konsulatu Generalnego Francji w Krakowie, Konsulatu Honorowego Francji w Katowicach i Maison de la Ville de Saint-Étienne w Katowicach.

W akompaniamencie win wystąpią oczywiście pyszne przekąski które zapewnią Państwu wiele wrażeń smakowych.

 

Procedury bezpieczeństwa:

Udział w spotkaniu mogą wziąć tylko osoby, które posiadają zaświadczenie o zaszczepieniu przeciwko COVID19 pełną dawką lub okażą negatywny wynik testu na COVID19, który był wykonany nie później niż 48 godzin przed spotkaniem. Ze względu na obecną sytuację i w trosce o Państwa zdrowie na wydarzeniu obowiązuje limit miejsc.

 

Kontakt: antonina.sobczak(@)ccifp.pl

Partner spotkania

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!