Sukcesów, odwagi, spełnienia - czego życzyć Kobietom z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet?

Novotel Kraków Centrum, Tadeusza Kościuszki 5, 30-105, Kraków, Polska
See on map

Język :
polski

Cena : Spotkanie bezpłatne dla firm stowarzyszonych

Passé

L'événement est terminé.

Pierwsze spotkanie Krakowskiego Klubu Kobiecego Biznesu

Francusko-Polska Izba Gospodarcza ma przyjemność inaugurować działanie Krakowskiego Klubu Kobiecego Biznesu – inicjatywy dedykowanej kobietom na stanowiskach kierowniczych z firm stowarzyszonych i zaprzyjaźnionych CCIFP. Idea utworzonego Klubu? Wspieranie w rozwoju zawodowym i tworzenie wzmacniającej sieci dla przedsiębiorczyń z regionu. Na pierwsze spotkanie Krakowskiego Klubu Kobiecego Biznesu zapraszamy już we wtorek, 8 marca 2022 r., o godzinie 18.00 do Hotelu Novotel Kraków Centrum.

 

Czego życzą sobie współczesne kobiety? Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, chcemy w kobiecym gronie porozmawiać o naszych potrzebach, pragnieniach, marzeniach i zastanowić się jak wspierać kobiety w biznesie, by były szczęśliwe i spełnione. Serdecznie zapraszamy przedstawicielki i przedstawicieli firm stowarzyszonych w CCIFP, na spotkanie inaugurujące Krakowski Klub Kobiecego Biznesu.

 

Pierwszą część spotkania stanowić będzie dyskusja panelowa poświęcona zagadnieniom dobrostanu i samorozwoju z udziałem ekspertek Anny Gruszeckiej, trenerki biznesu i założycielki Talent Diversity oraz Magdaleny Pasadyn, ekspertki w zakresie well-being. Dyskusję poprowadzi Basia Man, ekspertka ds. komunikacji z Agencji Bonjour.

 

Druga część będzie miała charakter networkingowy. Dzięki gościnności Hotelu Novotel Kraków Centrum, na uczestniczki czekać będzie poczęstunek, który umili kuluarowe rozmowy.

 

Agenda spotkania:

  • 18.00-18.15 Powitanie gości
  • 18.15-19.00 Panel tematyczny z udziałem ekspertek
  • 19.00-20.30 Networking

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.  Serdecznie zapraszamy!

 


 

Pierwsze spotkanie Krakowskiego Klubu Kobiecego Biznesu, we współpracy z CCIFP organizują:

  • Violetta Krzemień-Banot,General Manager Novotel Kraków Centrum
  • Basia Man, Head of PR & Communication Bonjour Agency

 

O Klubie Kobiecego Biznesu:

Formuła spotkań adresowanych do kobiet aktywnych w biznesie i nie tylko, oferująca okazję do spotkania w zawsze ciekawym, inspirującym i kameralnym gronie. Każde spotkanie to inny temat przewodni, a Francusko-Polska Izba Gospodarcza jako ich organizator zaprasza mówców i gości specjalnych, zapewniając za każdym razem nowe możliwości dyskusji i networkingu.

 


 

O Ekspertkach:

Magdalena Pasadyn

Lekarka specjalizująca się w zdrowiu publicznym, ekspertka ds. profilaktyki, założycielka i prezeska Fundacji Kraina Zdrowia. 

Magdalena prowadzi wykłady i szkolenia w obszarze profilaktyki zdrowotnej dla firm. Tworzy eksperckie zespoły, wspierające kadry zarządzające w radzeniu sobie ze zmęczeniem i wypaleniem zawodowym.

Anna Gruszecka
Trenerka Biznesu, Konsultantka, Coach, założycielka Talent Diversity

Z zawodu ekonomistka, z zamiłowania psycholożka. Anna ukończyła SGH, Erickson Coaching International, Szkołę Trenerów Biznesu SET, World Institute for Action Learning. Od ponad 10 lat zajmuje się diagnozą potencjału i rozwojem kompetencji. Anna pracuje zarówno indywidualnie, wspierając ludzi w identyfikacji mocnych stron i rozwoju talentów, jak i warsztatowo z grupami, w obszarze rozwoju umiejętności komunikowania i podnoszenia efektywności pracy zespołowej w poszanowaniu różnorodności grupy.

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!