Spotkanie z Wicepremierem i Ministrem Gospodarki


Sofitel Warsaw Victoria, ul. Królewska 11 Warszawa

Język : polski

Cena :
130 pln + VAT

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Francuskie firmy zainwestowały w Polsce prawie 20 mld euro, co czyni Francję jednym z głównych inwestorów w naszym kraju. Jakie plany ma polski rz?d oraz ministerstwo gospodarki, aby zwiększyć zaangażowanie przedsiębiorców zagranicznych w rozwój polskiej gospodarki? Które obszary stan? się w najbliższych latach priorytetowe i czy francuskie firmy będ? miały okazję wykorzystać swoje doświadczenie na polskim rynku? Odpowiedzi na te pytania będ? mogli Państwo poznać podczas najbliższego spotkania z ministrem Piechocińskim.

Spotkanie w formie śniadania adresowane jest do Prezesów i członków Zarz?dów firm stowarzyszonych w CCIFP. Spotkanie odbędzie się w języku polskim, zapewniamy tłumaczenie na język francuski. Ilość miejsc jest ograniczona.

Prosimy o przesyłanie pytań do P. Ministra oraz o potwierdzanie obecności do 30 kwietnia 2013 poprzez odesłanie poniższego formularza na adres: ccifp(@)ccifp.pl.

Formularz zapisu >>>

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!