Spotkanie z przedstawicielami Zarządu i Rady CCIFP

Siedziba CCIFP, Al. Jerozolimskie 93, 02-001, Warszawa
See on map

Język :
polski / francuski

Dla firm stowarzyszonych

Cena : Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Rejestracja na spotkanie oznacza zgodę na procedury bezpieczeństwa na nim obowiązujące.

Zapraszamy jednego reprezentanta z firmy.

Passé

L'événement est terminé.

Zapraszamy na spotkanie dedykowane firmom stowarzyszonym we Francusko-Polskiej Izbie Gospodarczej

Podczas wieczoru w siedzibie Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej wraz z m.in. Fabricem Audanem, Prezesem CCIFP i Wyborowa Pernod Ricard, François Colombié, Wiceprezesem i Skarbnikiem CCIFP, Davidem Derouane, Prezesem zarządu Decathlon Polska czy Frédérickiem Berardi, Dyrektorem Finansowym CANAL+ Polska, gościć będziemy reprezentantów firm stowarzyszonych.

W trakcie spotkania opowiemy o wydarzeniach organizowanych przez CCIFP i planowanych projektach, korzyściach z członkostwa w Izbie, o usługach dedykowanych firmom stowarzyszonym oraz ofercie przygotowanej przez Centrum Szkoleniowe CCIFP.
Spotkanie będzie także okazją do zwiedzenia siedziby CCIFP i poznania możliwości wykorzystania lokalu przez firmy stowarzyszone.

Przedstawiciele Zarządu i Rady  (lista członków dostępna na stronie) oraz zespół Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej będą w czasie tego spotkania do Państwa dyspozycji. Wieczór będzie okazją do poznania pozostałych przedstawicieli nowych firm stowarzyszonych w CCIFP. 
 

Po prezentacji zaprosimy Państwa na koktajl, który będzie doskonałą okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych i kontaktów w nieformalnej, przyjaznej atmosferze.  


Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapraszamy jednego reprezentanta z firmy.

 

Procedury bezpieczeństwa:

Udział w spotkaniu mogą wziąć tylko osoby, które posiadają zaświadczenie o zaszczepieniu przeciwko COVID19 pełną dawką lub okażą negatywny wynik testu na COVID19, który był wykonany nie później niż 48 godzin przed spotkaniem.

Ze względu na obecną sytuację i w trosce o Państwa zdrowie na wydarzeniu obowiązuje limit miejsc.

 Kontakt
Magdalena Wołowska
+48 514 601 231

 

magdalena.wolowska(@)ccifp.pl

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!