Spotkanie w ramach projektu SZKOŁA CCIFP - branża Transport i Logistyka


CCIFP, ul. Widok 8, Warszawa

Język : polski

Cena :
bezpłatne

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Zapraszamy Państwa na spotkanie dyskusyjne 11 czerwca o godz. 9.00 w siedzibie CCIFP na ul. Widok 8 w Warszawie.

Spotkanie przeznaczone jest tym razem dla firm z branży logistycznej i będzie dotyczyć kompetencji zawodowych Państwa pracowników i potencjalnych pracowników.

Spotkanie organizujemy w ramach dopracowania projektu Szkoły CCIFP, w którym jednym z priorytetów jest rozwijanie kompetencji zawodowych pracowników naszych firm stowarzyszonych (oraz przyszłych potencjalnych pracowników Państwa firm). Badamy możliwości współfinansowania projektu ze środków państwowych lub europejskich.   Ta część projektu może być realizowana dzięki współfinansowaniu projektu ze środków europejskich „Erasmus +” dla aktualnych pracowników lub innych funduszy europejskich / UP dla przyszłych pracowników.  

Liczymy na Państwa obecność i wyrażenie ewentualnych potrzeb, w?tpliwości i sugestii tak, aby zbudowany program podnoszenia kompetencji zawodowych jak najlepiej odpowiadał potrzebom Państwa firm.

Z góry dziękujemy za zgłoszenie udziału w spotkaniu do 8 czerwca.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!