Networking

Spotkanie dla nowych firm członkowskich 2020

Online,

Język :
polski/francuski

Dla firm stowarzyszonych

Cena : BEZPŁATNE

Passé

L'événement est terminé.

Poznajmy się! Zapraszamy na spotkanie dla nowych firm stowarzyszonych z członkami Rady CCIFP

Zapraszamy na spotkanie dedykowane nowym firmom stowarzyszonym we Francusko-Polskiej Izbie Gospodarczej oraz prezesom, którzy niedawno objęli swoje funkcje w firmach członkowskich w Polsce.  

Przedstawiciele Zarządu i Rady  oraz zespół Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej będą w czasie tego spotkania do Państwa dyspozycji w przestrzeni online! 

W trakcie spotkania powiemy o planowanych projektach, korzyściach z członkostwa w Izbie, o usługach dedykowanych firmom stowarzyszonym oraz ofercie przygotowanej przez Centrum Szkoleniowe CCIFP.

Będzie to również okazja do indywidualnych rozmów z ZARZĄDEM i nowo wybranymi członkami RADY CCIFP. Zamiast spotkania na żywo zaproponujemy Państwu udział w "wirtualnych stolikach", przy których będziecie mogli zaprezentować się Prezesom największych firm francuskich w Polsce, a także opowiedzieć o Waszych oczekiwaniach dotyczących członkostwa w CCIFP.

SKŁAD ZARZĄDU I RADY CCIFP >>>

Spotkanie odbędzie się na platformie ZOOM, a przed wydarzeniem zostanie przygotowana osobna prezentacja firm, która zostanie rozesłana do wszystkich uczestników. 

SPOTKANIE JEST ZAREZERWOWANE DLA FIRM CZŁONKOWSKICH, KTÓRE DOŁĄCZYŁY DO CCIFP W CIĄGU OSTATNICH 12 MIESIĘCY.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!