Speed Business Meeting z Polsko-Hiszpańską Izbą Gospodarczą (PHIG)


Novotel Centrum Warszawa, ul. Marszałkowska 94/98

Język : polski/angielski

Cena :
bezpłatne dla firm stowarzyszonych, dla firm niestowarzyszonych: 200 PLN + VAT

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Speed Business Meeting, który odbędzie się 5 marca w Hotelu Novotel Warszawa Centrum przy ulicy Marszałkowskiej 94/98. To spotkanie, organizowane z Polsko-Hiszpańsk? Izb? Gospodarcz? będzie okazj? do nawi?zania w krótkim czasie nowych kontaktów biznesowych, przedstawienia uczestnikom oferty swojej firmy, oraz wymienienia się wizytówkami z potencjalnymi partnerami biznesowymi, klientami, dostawcami, dystrybutorami czy inwestorami.

Spotkanie przeznaczone jest dla ok. 120 osób. Wszyscy uczestnicy zostan? podzieleni na kilka grup (maks. 10-osobowych). Każdy zgłoszony uczestnik weźmie udział w spotkaniach z innymi reprezentantami firm w 3 grupach. Sesja w każdej grupie trwa około 20 minut.  Podczas sesji każdy uczestnik ma czas by zaprezentować swoj? firmę, przedstawić ofertę oraz poinformować jakich usług czy partnerów poszukuje. Po zakończeniu sesji, na sygnał, uczestnik przesiada się do wskazanej mu wcześniej kolejnej grupy i przedstawia swoja ofertę nowym interlokutorom. Zmiany grup odbywaj? się zgodnie z indywidualnym planem spotkań, który każdy dostaje na pocz?tku wydarzenia. Jest to jedyna w swoim rodzaju formuła networkingowa pozwalaj?ca w krótkim czasie zdobyć wiele kontaktów.

Zgłoszenia (maks. 1 osoba z firmy) przyjmujemy najpóźniej do 01.03.2013. Po tym terminie nie będzie możliwości zapisu.

Serdecznie zapraszamy!

Warunki udziału >>>

Formularz zgłoszeniowy >>>

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!