Speed Business Meeting we Wrocławiu


Hotel Radisson Blu , Jana Ewangelisty Purkyniego 10, 50-156 Wrocław

Język : polski / angielski

Cena :
bezpłatne dla firm stowarzyszonych w CCIFP

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu Speed Business Meeting, które odbędzie się 22 listopada we Wrocławiu.

Speed Business Meeting to jedyna formuła, gdzie Partner może dotrzeć ze swoj? ofert? do bardzo szerokiego grona odbiorców (współpraca pomiędzy kilkoma izbami bilateralnymi). Uczestnik ma możliwość wzięcia udziału w serii krótkich spotkań z przedstawicielem wybranej branży.

Rozmówcy podzieleni zostan? na grupy utworzone na podstawie wypełnionego wcześniej formularza zgłoszeniowego. Po przybyciu na spotkanie każdy z uczestników otrzyma indywidualny harmonogram rozmów. Organizatorzy nie gwarantuj? jednakże spotkania z firmami z każdej z branż, które uczestnik zaznaczył na formularzu zgłoszeniowym.

Udział w wydarzeniu wymaga uprzedniego zapisu (maks. 1 osoby z firmy), jest bezpłatny dla firm stowarzyszonych.

Formularz zgłoszeniowy Sped Business Meeting Wrocław >>>

Regulamin SBM Wrocław >>>  

Agenda:

17.00 – 17.30         Registration

17.30 – 18.00         Official opening

18.00 – 19.10         SPEED BUSINESS MEETING

19.10 – 21.00         BUSINESS MIXER

Proponujemy Państwu również pozostanie Sponsorem tego wydarzenia. Możemy zagwarantować Państwu wyśmienit? widoczność poprzez promocję przez wszystkie izby partnerskie.

Prosimy o kontakt, w celu uzyskania szczegółowych informacji o spotkaniu: monika.sniecinska@ccifp.pl /  tel. (+48 22) 690 68 98

Partnerzy:

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin