Speed Business Meeting w Warszawie


Hotel Mercure Warszawa Centrum, ul. Złota 48/54, 00-120 Warszawa

Język : polski / francuski

Cena :
bezpłatne dla firm stowarzyszonych w CCIFP

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Francusko-Polska Izba Gospodarcza we współpracy z Polsko-Hiszpańsk? Izb? Gospodarcz? oraz Polsko-Ukraińsk? Izb? Gospodarcz?  serdecznie zapraszaj? do wzięcia udziału w spotkaniu z cyklu Speed Business Meeting, które odbędzie się 7 lutego w Hotelu Mercure Warszawa Centrum o godzinie 18:00.

Speed Business Meeting to jedyna formuła, gdzie Partner może dotrzeć ze swoj? ofert? do bardzo szerokiego grona odbiorców (współpraca pomiędzy kilkoma izbami bilateralnymi). Uczestnik ma możliwość wzięcia udziału w serii krótkich spotkań z przedstawicielem wybranej branży.

Rozmówcy podzieleni zostan? na grupy utworzone na podstawie wypełnionego wcześniej formularza zgłoszeniowego. Po przybyciu na spotkanie każdy z uczestników otrzyma indywidualny harmonogram rozmów. Organizatorzy nie gwarantuj? jednakże spotkania z firmami z każdej z branż, które uczestnik zaznaczył na formularzu zgłoszeniowym.

Udział w wydarzeniu wymaga uprzedniego zapisu (maks. 1 osoby z firmy), jest bezpłatny dla firm stowarzyszonych.

Formularz zapisu >>>

Regulamin spotkania >>>

Prosimy o kontakt, w celu uzyskania szczegółowych informacji o spotkaniu: monika.sniecinska@ccifp.pl /  tel. (+48 22) 690 68 98

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!