Speed Business Meeting w Warszawie

Cena :
bezpłatne dla firm stowarzyszonych w CCIFP

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Francusko-Polska Izba Gospodarcza we współpracy z Polsko-Chińsk? Rad? Biznesu oraz   Polsko-Hiszpańsk? Izb? Gospodarcz?  serdecznie zapraszaj? do wzięcia udziału w spotkaniu z cyklu Speed Business Meeting, które odbędzie się 6 lutego w Hotelu Golden Tulip Warsaw Centre o godzinie 18:00.

Speed Business Meeting to jedyna formuła, gdzie Partner może dotrzeć ze swoj? ofert? do bardzo szerokiego grona odbiorców (współpraca pomiędzy kilkoma izbami bilateralnymi). Uczestnik ma możliwość wzięcia udziału w serii krótkich spotkań z przedstawicielem wybranej branży.

Rozmówcy podzieleni zostan? na grupy utworzone na podstawie wypełnionego wcześniej formularza zgłoszeniowego. Po przybyciu na spotkanie każdy z uczestników otrzyma indywidualny harmonogram rozmów. Organizatorzy nie gwarantuj? jednakże spotkania z firmami z każdej z branż, które uczestnik zaznaczył na formularzu zgłoszeniowym.

AGENDA SPOTKANIA:

17:30 – 18:00         Rejestracja uczestników

18:00 – 18:30        Oficjalne otwarcie

18:30 – 19:30        SPEED BUSINESS MEETING

19:30 – 21:30        Koktajl

Formularz zgłoszeniowy >>>>

Regulamin >>>>

Udział w wydarzeniu wymaga uprzedniego zapisu (maks. 1 osoby z firmy), jest bezpłatny dla firm stowarzyszonych.

Prosimy o kontakt, w celu uzyskania szczegółowych informacji o spotkaniu: magdalena.haber(@)ccifp.pl /  tel. (+48 22) 696 75 98

Partner wydarzenia:

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!