Speed Business Meeting w Krakowie


Stara Zajezdnia, Świętego Wawrzyńca 12, 31-060 Kraków

Język : angielski / polski

Cena :
bezpłatne dla firm stowarzyszonych w CCIFP

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu Speed Business Meeting, które odbędzie się 27 września w Starej Zajezdni w Krakowie.

Speed Business Meeting to jedyna formuła, gdzie Partner może dotrzeć ze swoj? ofert? do bardzo szerokiego grona odbiorców (współpraca pomiędzy kilkoma izbami bilateralnymi). Uczestnik ma możliwość wzięcia udziału w serii krótkich spotkań z przedstawicielem wybranej branży.

Rozmówcy podzieleni zostan? na grupy utworzone na podstawie wypełnionego wcześniej formularza zgłoszeniowego. Po przybyciu na spotkanie każdy z uczestników otrzyma indywidualny harmonogram rozmów. Organizatorzy nie gwarantuj? jednakże spotkania z firmami z każdej z branż, które uczestnik zaznaczył na formularzu zgłoszeniowym.

Udział w wydarzeniu wymaga uprzedniego zapisu (maks. 1 osoby z firmy), jest bezpłatny dla firm stowarzyszonych.

Proponujemy Państwu również pozostanie Sponsorem tego wydarzenia. Możemy zagwarantować Państwu wyśmienit? widoczność poprzez promocję przez wszystkie izby partnerskie.

Prosimy o kontakt, w celu uzyskania szczegółowych informacji o spotkaniu: monika.sniecinska@ccifp.pl /  tel. (+48 22) 690 68 98

Formularz zgłoszeniowy >>>

Regulamin >>>

AGENDA SPOTKANIA

17.00 – 17.20 Rejestracja uczestników
17.20 – 18.00 Oficjalne rozpoczęcie
18.00 – 19.00 SPEED BUSINESS MEETING
19.00 – 21.00 BUSINESS MIXER

Partnerzy spotkania:

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!