Speed Business Meeting w hotelu Sound Garden


Żwirki i Wigury 18, 02-092 Warszawa

Język : polski / angielski

Cena :
gratis dla firm stowarzyszonych / 200zł + VAT

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Spotkanie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych udziałem firm, również tych niestowarzyszonych* w CCIFP, ani w MZHPiU.

Unikalna forma Speed Business Meeting pozwala na zapoznanie się z przedstawicielami wybranych przez siebie branż oraz zaprezentowanie własnej działalności. Rozmówcy podzieleni zostan? na grupy utworzone na podstawie wypełnionego wcześniej formularza zgłoszeniowego. Po przybyciu na spotkanie każdy z uczestników otrzyma indywidualny harmonogram rozmów. Organizatorzy nie gwarantuj? jednakże spotkania z firmami z każdej z branż, które uczestnik zaznaczył na formularzu zgłoszeniowym.

Uczestnicy zostan? podzieleni na maks. 10-osobowe grupy. W każdej grupie dany uczestnik będzie dysponował około 2 minutami na to, by przedstawić się pozostałym rozmówcom. Po upływie około 20 minut i wymianie wizytówek, każdy z uczestników przejdzie do kolejnej grupy, zgodnie z przedstawionym na wstępie indywidualnym harmonogramem. Ilość grup, w których uczestnik będzie mógł przedstawić własn? firmę uzależniona będzie od ilości zgłoszeń.

Prosimy o rejestrację do 1 października wł?cznie, za pośrednictwem CCIFP lub MZHPiU.

Do pobrania:

- Formularz zgłoszeniowy >>>

- Warunki udziału >>>

*Udział w spotkaniu jest nieodpłatny dla osób z firm stowarzyszonych w CCIFP i/lub MZHPiU. Dla firm nie będ?cych członkami CCIFP lub MZHPiU koszt udziału w wydarzeniu wynosi 200 PLN + 23% VAT za osobę (płatny przed wydarzeniem).

Partner wydarzenia :

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!