Speed Business Meeting w Gdańsku


Gdański Park Naukowo-Technologiczny ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk

Język : polski / angielski

Cena :
bezpłatne dla firm stowarzyszonych w CCIFP

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

  

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu z cyklu International Speed Business Meeting, które odbędzie się 25 kwietnia w Gdańsku.

Speed Business Meeting to jedyna formuła, gdzie Partner może dotrzeć ze swoj? ofert? do bardzo szerokiego grona odbiorców (współpraca pomiędzy kilkoma izbami bilateralnymi). Uczestnik ma możliwość wzięcia udziału w serii krótkich spotkań z przedstawicielem wybranej branży.

Speed Business Meeting składa się z  3  sesji rozmów po  20  minut. Przy organizacji spotkania staramy się w jak największym stopniu spełnić Państwa oczekiwania. Z tego względu przy rejestracji (patrz ZGŁOSZENIE) prosimy o podanie  3 branż, których przedstawicieli chc? Państwo spotkać.

Udział w spotkaniu jest możliwy tylko na podstawie dosłanego formularza  i nie wi?że się z kosztami dla firm członkowskich CCIFP. W sesjach Speed Business Meeting może brać udział tylko  jedna osoba  z firmy. Pozostałych przedstawicieli firmy zapraszamy do udziału w części Business Mixer od godziny 13:15.

Oficjalna część spotkania odbędzie się w języku polskim bez tłumaczenia.  

Rozmówcy podzieleni zostan? na grupy utworzone na podstawie wypełnionego wcześniej formularza zgłoszeniowego. Po przybyciu na spotkanie każdy z uczestników otrzyma indywidualny harmonogram rozmów. Organizatorzy nie gwarantuj? jednakże spotkania z firmami z każdej z branż, które uczestnik zaznaczył na formularzu zgłoszeniowym.

11:00 – 11:30              Rejestracja uczestników

11:30 – 12:00               Oficjalne otwarcie

12.00 – 13.15               SPEED BUSINESS MEETING

13:15 – 16:00              BUSINESS MIXER  

Formularz zgłoszeniowy >>>

Regulamin spotkania >>>

Kontakt: monika.sniecinska@ccifp.pl /  tel. (+48 22) 690 68 98

  

  Partnerzy:

  

Podczas lunchu zapraszamy na toast z okazji 25 lecia Rodl & Partner.

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!