Speed Business Meeting w Gdańsku

Gdański Park Naukowo-Technologiczny ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk
See on map

Język :
angielski / polski

Cena : bezpłatne dla firm stowarzyszonych w CCIFP

Non ouvert

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte

>

Francusko–Polska Izba Gospodarcza we współpracy z:

serdecznie zapraszaj? do wzięcia udziału w spotkaniu z cyklu International Speed Business Meeting, które odbędzie się 12 maja w Gdańsku.

Speed Business Meeting to jedyna formuła, gdzie Partner może dotrzeć ze swoj? ofert? do bardzo szerokiego grona odbiorców (współpraca pomiędzy kilkoma izbami bilateralnymi). Uczestnik ma możliwość wzięcia udziału w serii krótkich spotkań z przedstawicielem wybranej branży.

Speed Business Meeting składa się z 3 sesji rozmów po 20 minut. Przy organizacji spotkania staramy się w jak największym stopniu spełnić Państwa oczekiwania. Z tego względu przy rejestracji (patrz ZGŁOSZENIE) prosimy o podanie 3 branż, których przedstawicieli chc? Państwo spotkać.

Udział w spotkaniu jest możliwy tylko na podstawie dosłanego formularza  i nie wi?że się z kosztami dla firm członkowskich CCIFP. W sesjach Speed Business Meeting może brać udział tylko jedna osoba z firmy. Pozostałych przedstawicieli firmy zapraszamy do udziału w części Business Mixer od godziny 13:15.

Oficjalna część spotkania odbędzie się w języku polskim bez tłumaczenia.  

Rozmówcy podzieleni zostan? na grupy utworzone na podstawie wypełnionego wcześniej formularza zgłoszeniowego. Po przybyciu na spotkanie każdy z uczestników otrzyma indywidualny harmonogram rozmów. Organizatorzy nie gwarantuj? jednakże spotkania z firmami z każdej z branż, które uczestnik zaznaczył na formularzu zgłoszeniowym.

11:00 – 11:30              Rejestracja uczestników

11:30 – 12:00               Oficjalne otwarcie

12.00 – 13.15               SPEED BUSINESS MEETING

13:15 – 16:00              BUSINESS MIXER  

Formularz zgłoszeniowy >>>

Warunki uczestnictwa >>>_

Partnerzy spotkania:

Kontakt: monika.sniecinska@ccifp.pl /  tel. (+48 22) 690 68 98

Dokumentacja

SpeedBusinessMeeting_Gdansk_12.05_formularz_formulaire.doc (DOC • 233 KB) SpeedBusinessMeeting_Gdansk_12.05_formularz_formulaire1.doc (DOC • 233 KB) regulamin_SpeedBusinessMeeting_Gdansk_CCIFP.pdf (PDF • 458 KB)

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!