SOPOT | Petit-déjeuner d'affaires. Śniadanie biznesowe w Sopocie.

Sofitel Grand Sopot, Powstańców Warszawy St 12, 81-718, Sopot, Polska
See on map

Język :
polski

Cena : Koszt udziału 65 PLN od osoby - płatne na miejscu gotówką lub kartą.

W celu rezerwacji miejsca uprzejmie prosimy o rejestrację na spotkanie.

Passé

L'événement est terminé.

Zapraszamy na spotkanie CCIFP dla francusko-polskiej społeczności w regionie. Gościem śniadania będzie Pan Lev Zakharchyshyn, były Konsul Ukrainy.

Francusko-Polska Izba Gospodarcza wraz z Konsulatem Honorowym Francji na Pomorzu ma przyjemność zaprosić Państwa na kolejne śniadanie francusko-polskiego środowiska biznesowego na Pomorzu. Gościem spotkania będzie Pan Lev Zakharchyshyn, w latach 2016-2021 Konsul Ukrainy w Gdańsku.

 

Z gościem honorowym spotkania porozmawiamy o aktualnej sytuacji w Ukrainie, możliwościach zaangażowania firm oraz instytucji w pomoc ukraińskiemu narodowi i wysłuchamy jego komentarza dotyczącego bieżących wydarzeń oraz prognoz na przyszłość. Śniadanie będzie też okazją do wymiany indywidualnych doświadczeń firm w związku z stojącymi przed nimi wyzwaniami. Mamy nadzieję, że wydarzenie będzie okazją do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk oraz do pielęgnowania ważnych kontaktów biznesowych dla społeczności Pomorza.

 

Lev Zakharchyshyn to ukraiński działacz społeczny i polityczny, aktywista harcerski, przedsiębiorca, urzędnik administracji państwowej. W latach 2016-2021 był szefem Konsulatu Generalnego Ukrainy w Gdańsku. Wraz z żoną był pomysłodawcą i twórcą Tygodnia Kultury Ukraińskiej w Gdańsku.

 

Spotkanie w języku polskim.

Udział w spotkaniu jest odpłatny: Koszt udziału (zawierający pełną ofertę śniadaniową przygotowaną przez Sofitel Grand Sopot) - 65 PLN od osoby -  płatne na miejscu (gotówka lub karta).

 

Więcej informacji na antonina.sobczak(@)ccifp.pl

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!