Wydarzenie wyjątkowe Patronat CCIFP

Śniadanie online z BALAJCZA - „Świętowanie à la française”

online,

Język :
polski

Cena : Wydarzenie firmy stowarzyszonej w CCIFP.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorem.

Passé

L'événement est terminé.

Początek roku to dobry moment, by przyjrzeć się kalendarzom świąt innych narodów. Okazuje się, że nawet w krajach bliskich nam kulturowo znajdziemy sporo różnic. A to dopiero początek odkrywania bogactwa tradycji i zwyczajów, również kulinarnych, które z poszczególnymi świętami są związane.

W czwartek 12 stycznia o godz. 8:00 w ramach Śniadania on-line porozmawiamy o „świętowaniu à la française”. Zapraszamy nie tylko smakoszy i łasuchów, ale wszystkich zainteresowanych tradycją i zwyczajami Francji.

Powiemy między innymi: 

  • jak Grand Tour de France zadecydował o obchodach Nowego Roku
  • co kolekcjonują Francuzi w styczniu 
  • jaką rolę odegrały „śluby Chlodwiga”
  • jak 6 stycznia obchodzi się w Pałacu Prezydenckim
  • na czym polegała „loteria miłości”

Spotkanie poprowadzi pani Kamila Radzyńska – trenerka biznesu, specjalistka od komunikacji międzykulturowej, członkini SIETAR Polska, R&D Manager z doświadczeniem w handlu zagranicznym, romanistka, pasjonatka Dalekiego Wschodu, laureatka Konkursu wiedzy o Francji organizowanego przez radio PR III i France Inter.

Partner spotkania: Sietar Polska

Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, spotkania@balajcza.pl tel.: +48 601 913 446


  • Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie www.balajcza.pl.
  • Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!