Wydarzenie wyjątkowe Patronat CCIFP

Śniadanie online z BALAJCZA - „«Myśl globalnie, działaj lokalnie» w marketingu międzykulturowym”

Język :
Polski

Cena : WYDARZENIE FIRMY STOWARZYSZONEJ W CCIFP.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorem.

Passé

L'événement est terminé.

Postępująca globalizacja stwarza wiele dylematów przy wchodzeniu na rynki zagraniczne. Czy można powielić kampanie promocyjne z rynku macierzystego? Kiedy możliwe jest ujednolicenie produktu, reklamy, dystrybucji? Na ile ważne są różnice kulturowe? 

 

Tematyka ta będzie poruszona na Śniadaniu on-line „«Myśl globalnie, działaj lokalnie» w marketingu międzykulturowym”, na które zapraszamy w czwartek 13 lipca o godz. 8.00. 

 

Dowiecie się Państwo między innymi: 

  • jak Starbucks wszedł do Chin 

  • czy „globalny” i „lokalny” zawsze się wykluczają 

  • kiedy postawić na standaryzację z pominięciem kontekstu kulturowego 

  • czym jest modny termin – glokalizacja 

 

Spotkanie poprowadzi pani Kamila Radzyńska – trenerka biznesu, specjalistka od komunikacji międzykulturowej, członkini SIETAR Polska, R&D Manager z doświadczeniem w handlu zagranicznym, romanistka, pasjonatka Dalekiego Wschodu, laureatka Konkursu wiedzy o Francji organizowanego przez radio PR III i France Inter. 

Partner spotkania: Sietar Polska 

Spotkanie odbędzie się w języku polskim. 

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt: 

Timea Balajcza, spotkania@balajcza.pl tel.: +48 601 913 446 

 


Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie www.balajcza.pl

Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!