Wydarzenie wyjątkowe Patronat CCIFP

Śniadanie online z BALAJCZA - „Kanada, cz. 2 – Quebec i wschodnie wybrzeże”

ZOOM,

Język :
Polski

Cena : Bezpłatne - Wydarzenie firmy stowarzyszonej w CCIFP.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorem.

Passé

L'événement est terminé.

Na wschodnim wybrzeżu Kanady dominują prowincje Quebec i Ontario. Oprócz atrakcji oferowanych przez największe kanadyjskie metropolie, Toronto i Montreal, możemy tutaj podziwiać takie turystyczne „perełki” jak wodospady na rzece Niagara czy ujście Rzeki Świętego Wawrzyńca. Wyjątkową atmosferę buduje też odrębność kulturowa tego regionu.

 

Zapraszamy na wspólne poznawanie Kanady w czasie Śniadania on-line w czwartek 9 marca o godz. 8.00. Na spotkaniu zatytułowanym „Kanada, cz. 2 – Quebec i wschodnie wybrzeże” dowiecie się Państwo między innymi:

 

  • skąd pochodzi nazwa „sos 1000 wysp”
  • kto odkrył Kanadę
  • jaką misję miały „córy królewskie”
  • na ile znajomość francuskiego jest konieczna w prowincji Quebec
  • gdzie znajduje się najstarsza dzielnica handlowa w Ameryce Północnej
  • jakie miasto jest najbardziej wielokulturowe na świecie

Spotkanie poprowadzi pani Kamila Radzyńska – trenerka biznesu, specjalistka od komunikacji międzykulturowej, członkini SIETAR Polska, R&D Manager z doświadczeniem w handlu zagranicznym, romanistka, pasjonatka Dalekiego Wschodu, laureatka Konkursu wiedzy o Francji organizowanego przez radio PR III i France Inter.

 

Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, spotkania@balajcza.pl tel.: +48 601 913 446

 


Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie www.balajcza.pl.

Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

PARTNER SPOTKANIA

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!