Wydarzenie wyjątkowe Patronat CCIFP

Śniadanie online z BALAJCZA - „Błędy poznawcze – pierwsze wrażenie”

On-Line,

Język :
Polski

Cena : WYDARZENIE FIRMY STOWARZYSZONEJ W CCIFP.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorem.

Passé

L'événement est terminé.

Nowy Rok oznacza nowe początki. To będą nowe znajomości, nowe miasta, nowe kraje, a może nowa praca. Będziemy robić wiele nowych rzeczy po raz pierwszy, a z pewnością pierwsze wrażenie.

Kontynuując cykl dotyczący komunikacji niewerbalnej, zapraszamy we wtorek 23 stycznia o godz. 8.00 na Śniadanie on-line: „Błędy poznawcze – pierwsze wrażenie”. Dowiedzą się Państwo między innymi:

 

  • jak stworzyć „efekt aureoli”
  • dlaczego rządzi nami mózg gada
  • co to jest „szatańskie halo”
  • dlaczego stronimy od osób inaczej ubranych
  • jak świadomie budować pierwsze wrażenie
  • czy powinniśmy założyć okulary, by dostać wymarzona pracę

 

Spotkanie poprowadzi pani Kamila Radzyńska – trenerka biznesu, specjalistka od komunikacji międzykulturowej, członkini SIETAR Polska, R&D Manager z doświadczeniem w handlu zagranicznym, romanistka, pasjonatka Dalekiego Wschodu, laureatka Konkursu wiedzy o Francji organizowanego przez radio PR III i France Inter.

 

 

Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, spotkania@balajcza.pl tel.: +48 601 913 446


Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie www.balajcza.pl.

Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!