Networking  •  Prezentacja rynku

Śniadanie francuskie z Tefal - Francuskie podejście do organizacji

Showroom Tefal, Inflancka 4b, 00-189, Warszawa, Polska
See on map

Cena : BEZPŁATNE

Passé

L'événement est terminé.

Porozmawiajmy o francuskim podejściu do organizacji.

14 lipca, czyli we Francuskie Święto Narodowe, w showroomie Tefal przy Inflanckiej 4b w Warszawie odbędzie się francuskie śniadanie organizowane przez Nieagencję i Groupe SEB Polska. Motywem przewodnim spotkania będzie francuski wpływ na kulturę biznesową. Partnerem spotkania jest Polsko-Francuska Izba Gospodarcza.

 

Śniadanie będzie pierwszym z cyklu, który powróci po pandemii. Przed marcem 2020 roku Nieagencja organizowała takie śniadania w swojej ówczesnej siedzibie. W 2022 roku powraca do idei tych inspirujących i niezobowiązujących spotkań. Pierwsze z nich będzie dotyczyło francuskiego wpływu na polską kulturę biznesu i organizacji. Gośćmi spotkania będą Radek Matuszewski, szef Tefal w Polsce, Monika Constant, dyrektor Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej, a także François Colombié, CEO Tokoma Engineering S.A. oraz Wiceprezes Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej.

 

Spotkanie rozpocznie się o 9:00 i będzie miało formułę panelu dyskusyjnego. Paneliści oraz moderator Marcin Żukowski z Nieagencji zasiądą przy dużym stole, natomiast pozostali goście zajmą miejsca przy małych stolikach rozstawionych w przestrzeni showroomu. Poza ciekawą dyskusją trenerzy produktów Tefal przygotują apetyczne petit dejeuner. Nie zabraknie znakomitej kawy zrobionej w ekspresie Krups, jednej z marek z portfolio Groupe SEB.  

 

Groupe SEB w swojej działalności biznesowej kieruje się autorską filozofią DBAM, która w centrum stawia takie wartości jak zaufanie, autonomia i odpowiedzialność. To cechy kultury organizacyjnej, które można zauważyć również w innych francuskich firmach. Przed gośćmi postawiony zostanie temat przewodni rozmowy: co szczególnego jest w francuskiej kulturze biznesowej, co daje tak mocny impact?

 

Porozmawiamy również, m.in. o zderzeniach kulturowych między polskimi, a francuskimi firmami oraz wyzwaniach, które przed nimi stoją.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązują zapisy.

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!