Śniadanie Biznesowe z Soflab Technology, Wrocław – "Cyberbezpieczeństwo – realne zagrożenia, które czyhają wewnątrz organizacji"

Hotel Mercure
plac Dominikański 1
50-157
Wrocław
Polska

Język : polski

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Czy można wykryć zagrożenia, które czyhają wewnątrz i skutecznie zabezpieczyć przed nimi organizację?

 

Monika Constant, Dyrektor CCIFP wraz z Zarządem Spółki Soflab Technology serdecznie zapraszają Państwa na śniadanie biznesowe, które odbędzie się w czwartek 16 maja 2019 r. w hotelu Mercure we Wrocławiu. 

Cyberbezpieczeństwo – realne zagrożenia, które czyhają wewnątrz organizacji. 

 

Zagrożenia wewnętrzne w obszarze cyberbezpieczeństwa są tak samo istotne, jak te pochodzące z zewnątrz. Systemy mobilne, sieci, z którymi się łączą oraz uruchamiane przez nie aplikacje, mogą zostać wykorzystane do kradzieży poufnych informacji. Ponadto, słabym ogniwem w systemach bezpieczeństwa wciąż pozostają użytkownicy, którzy świadomie lub pod wpływem socjotechniki mogą narazić firmę na poważne niebezpieczeństwo. Czy można wykryć zagrożenia, które czyhają wewnątrz i skutecznie zabezpieczyć przed nimi organizację?

Odpowiedź na to, i na wiele innych pytań, otrzymają Państwo podczas Śniadania z Soflab Technology. Serdecznie zapraszamy!

 

Agenda wydarzenia

8:45 – 9:15 Rejestracja gości oraz poczęstunek

9:15 – 9:30 Oficjalne otwarcie

9:30 – 10:30 Prezentacja i Panel dyskusyjny  “Cyberbezpieczeństwo – realne zagrożenia, które czyhają wewnątrz organizacji”

10:30 – 11:30 Networking

 

 

* * *

Więcej informacji o wydarzeniu i kontakt: Antonina Sobczak tel. (22) 696 75 98, mail: antonina.sobczak(@)ccifp.pl

 

Partner spotkania

Przy współpracy z

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!