Networking

Śniadanie biznesowe w Sopocie

Sofitel Grand Hotel, Powstancow Warszawy St 12/14, 81-718, Sopot, Polska
See on map

Cena : 85 PLN brutto od osoby - płatne na miejscu wydarzenia

Passé

L'événement est terminé.

Zapraszamy do sopockiego Sofitel Grand Hotelu na kolejne śniadanie biznesowe dla członków Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej skupionych na Pomorzu.

Tym razem chcemy podzielić się z Państwem praktycznymi wskazówkami, w jaki sposób firmy, ale też poszczególni ludzie w swoich codziennych działaniach mogą przyczyniać się do walki ze zmianami klimatu w duchu zero waste. 

Gościem specjalnym będzie Virginie Little, reprezentantka CCIFP na Pomorzu, a także założycielka firmy Little Greenfinity, ekspertka w dziedzinie ochrony klimatu, a także stylu życia zgodnego z ideą zero waste. 

W trakcie spotkania Virginie pokaże w jaki sposób wszyscy, nawet najmniejsze firmy, czy osoby indywidualne, mogą przyczyniać się do poprawy stanu środowiska i walki ze zmianami klimatu, osiągając przy tym realne korzyści biznesowe i ekonomiczne. Wspólnie podzielimy się doświadczeniami w tym obszarze i pokażemy w jaki sposób wdrażać pewne rozwiązania, a także zachęcać do stosowania ich zarówno przez pracowników, jak i przyjaciół i najbliższe otoczenie, nie tylko biznesowe. 

Spotkanie będzie również okazją do wzajemnego poznania się członków CCIFP z regionu Pomorza, a także najbliższych działań prowadzonych przez CCIFP. 

Udział w wydarzeniu jest płatny i wynosi 85 pln brutto od osoby. Płatne na miejscu wydarzenia. 

Prosimy o potwierdzenie udziału poprzez formularz zapisu do dnia 25.10.2022 r.

Kontakt: Kamila Henssien, kamila.henssien(@)ccifp.pl


Przed zapisem na dane wydarzenie, prosimy zapoznać się z Regulaminem wydarzeń CCIFP: REGULAMIN

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!