Komitety  •  Komitet  •  Wydarzenie wyjątkowe Wymiana gospodarcza

Samofakturowanie (SBI) w świetle obowiązujących przepisów

Dla firm stowarzyszonych

Cena : Wydarzenie bezpłatne dla firm stowarzyszonych płacących składkę na poziomie standard lub wyższą.

Komitet skierowany jest do firm, które płacą składkę na poziomie standard lub wyższą. Liczba miejsc dla firm doradczych jest ograniczona.

Passé

L'événement est terminé.

Zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji wszystkich reprezentantów branży samochodowej i innych zainteresowanych tematyką.

Zapraszamy na spotkanie dyskusyjne, którego celem będzie omówienie w kameralnym gronie tematyki samofakturowania (SBI) w świetle obecnych przepisów dotyczących kodów GTU (nowe wymagania plików JPK) i planu wprowadzenia faktur ustrukturyzowanych.

 

Będziecie Państwo mogli razem przedyskutować kwestie sporne, przeanalizować wątpliwości i dowiedzieć się, jak z poszczególnymi zagadnieniami radzą sobie inne firmy. Pragniemy, aby to spotkanie było płaszczyzną do wymiany doświadczeń nt. wskazanych obszarów w branży samochodowej.

 

Proponujemy, aby odbyło się w dniu 3.09 (piątek) w godzinach 10-11 na platformie zoom.

 

W razie zainteresowania spotkanie możliwe róznież stacjonarnie w siedzibie CCIFP przy ul. Aleje Jerozolimskie 93 w Warszawie (biurowiec Nowogrodzka Square).

 

Zapraszamy! To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć się w niewielkim gronie profesjonalistów i przeanalizować potrzeby wynikające ze zmieniającego się pejzażu podatkowego w Polsce.

 

Komitet skierowany jest do firm, które płacą składkę na poziomie standard lub wyższą. Liczba miejsc dla firm doradczych jest ograniczona.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!