Forum Wymiana gospodarcza

Reprezentacja CCIFP na Forum Ekonomicznym w Karpaczu

Zapisy *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Pawilon CAFE FRANCE, debaty, spotkania networkingowe i wyborna kawa, to kluczowe elementy obecności CCIFP na Forum Ekonomicznym w Karpaczu.

 

Forum Ekonomiczne w Karpaczu to jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczo-politycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Każdego roku bierze w nim udział blisko 4 000 gości z całego świata, w tym najważniejsi przedstawiciele polskiego rządu, instytucji i największych firm publicznych i prywatnych. Jest to przestrzeń do dialogu, wymiany doświadczeń i prezentacji dobrych praktyk, a także nawiązania nowych relacji biznesowych. 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza po raz kolejny będzie obecna na tym wydarzeniu tworząc strefę CAFE FRANCE na deptaku przed hotelem Gołębiewski, w której odbywać się będą spotkania, debaty i wieczory muzyczne we francuskim klimacie. Wraz z nami na Forum obecni będą inwestorzy, którzy w ten sposób pokazują mocne zaangażowanie w rozwój polskiej gospodarki. 

Firmy członkowskie CCIFP mogą skorzystać ze specjalnej zniżki na udział w Forum.

Zapraszamy również do dołączenia do wspólnej reprezentacji firm francuskich i polskich. W ramach partnerstwa mogą Państwo:

  • skorzystać z szerokiej promocji podczas Forum Ekonomicznego w Karpaczu, w przestrzeni CAFE FRANCE
  • wziąć udział w debatach i panelach dyskusyjnych
  • wziąć udział w spotkaniach z czołowymi gośćmi i politykami obecnymi na Forum 
  • uczestniczyć w komunikacji o naszej obecności do wszystkich gości Forum, a także do partnerów CCIFP
  • uczestniczyć w wieczornych wydarzeniach networkingowych w gronie największych firm polskich i zagranicznych

Więcej informacji na temat możliwości udziału w wydarzeniu: Joanna Jaroch-Pszeniczna, joanna.jaroch(@)ccifp.pl, tel. 507 121 268.

Szczegółowy program naszej obecności już wkrótce!

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!