Rendez-vous Biznesu: Wybory parlamentarne w Polsce 2019 - gospodarka, polityka, społeczeństwo

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Październikowe wybory do Sejmu będą decydowały o kierunku polskiej polityki na kolejne cztery lata. Od nich zależy, czy reformy wprowadzane przez dotychczasowy rząd zostaną kontynuowane, czy też miejsce PiS zajmie opozycja ze swoim programem.

 

Nowe postulaty i zapowiedzi zarówno jednej, jak i drugiej strony politycznego sporu będą miały bardzo duży wpływ na sferę gospodarczą i społeczeństwo, dlatego też w trakcie najbliższego RDV Biznesu zaprosimy Państwa na debatę, która przybliży kontekst wyborów jak i możliwe scenariusze powyborcze.

 

W debacie udział wezmą dziennikarze i komentatorzy polskiej sceny politycznej:

  • Bogusław Chrabota, redaktor naczelny dziennika Rzeczpospolita
  • Eryk Mistewicz, Prezes Instytutu Nowych Mediów
  • Paweł Wroński, publicysta Gazety Wyborczej

Moderacja: Monika Constant, Dyrektor Generalna CCIFP

 

Po debacie zaprosimy Państwa do kontynuowania rozmów przy lampce wina. Spotkanie będzie również kolejną okazją do zwiedzenia naszej nowej siedziby zlokalizowanej w nowoczesnym biurowcu Nowogrodzka Square i poznania szerokiej oferty dodatkowych usług proponowanych przez CCIFP.

 

Zapraszamy.

 

Mapa dojazdu

 

NOWA SIEDZIBA – aleje Jerozolimskie 93, Nowogrodzka Square, 6 minut pieszo od Dworca Centralnego , 3 minuty od Placu Starynkiewicza

Zapraszamy do korzystania ze środków transportu publicznego. Do siedziby Izby najłatwiej dotrzesz:

Metrem - linia M1 (stacja Centrum)

Tramwajem – linie: 7, 9, 22, 24, 25 (przystanek Plac Starynkiewicza)

Autobusem – linie: 127, 128, 158, 175 (przystanek Plac Starynkiewicza) lub linie: 131, 501, 517, 519, 521, 522, 525 (przystanek Dworzec Centralny)

Rowerem – najbliższe stacje Veturilo znajdują się w przy ulicy Williama Heerleina Lindleya oraz przy skrzyżowaniu ulic Żelaznej i Siennej.

Płatne miejsca parkingowe z tyłu budynku

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!