Networking

Rendez-vous Biznesu w Gdańsku. Work-life integration - porozmawiajmy o łączeniu życia zawodowego i prywatnych pasji.

Hotel Olivia, Al. Grunwaldzka 470 , 80-309, Gdańsk, Polska
See on map

Język :
polski / angielski

Cena : Spotkanie bezpłatne dla firm stowarzyszonych

Uwaga! Obowiązuje limit miejsc - dziękujemy za zrozumienie. Prosimy o zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa.

Passé

L'événement est terminé.

Jak połączyć rozwój kariery zawodowej z uprawianiem sportu zawodowego, ulubionego hobby, wolontariatem lub zaangażowaniem społecznym? W jaki sposób firma może wspierać pasje swoich pracowników i co zyskuje na tym jako organizacja?

 

Serdecznie zapraszamy Państwa na pierwsze w 2022 Rendez-vous Biznesu w Gdańsku, podczas którego spotkamy się z wyjątkowymi gośćmi – Andreą Tassard,  Executive Search Consultant w firmie Lincoln i jednocześnie zawodniczką łyżwiarstwa synchronicznego  Ice Fire Senior,  współpracującym z nią Thomasem Ehanno, Consultant Executive Search w Lincoln oraz z trenerką łyżwiarstwa Agnieszką Filipowicz. Rozmowa pomiędzy zaproszonymi gośćmi pozwoli na wymianę ważnych doświadczeń, które są udziałem każdej ze stron, i które skupiają się wokół wspólnych tematów kariery, zaangażowania społecznego i profesjonalnego hobby.

 

Partner spotkania – firma Lincoln, podzieli się również z obecnymi firmami swoją perspektywą dotyczącą wspierania działań i pasji pracowników.

 

Zapraszamy Państwa na niezwykle ciekawą rozmowę i do wspólnego networkingu przy lampce wina. Chętne osoby zaprosimy również do pozostania z nami dłużej w Hali Olivia i uczestniczenia w treningu na żywo zespołu łyżwiarstwa synchronicznego.

 

Uwaga! Obowiązuje limit miejsc.

Procedury bezpieczeństwa: W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników, udział w spotkaniu mogą wziąć tylko osoby, które posiadają zaświadczenie o zaszczepieniu przeciwko COVID19 pełną dawką lub okażą negatywny wynik testu na COVID19, który był wykonany nie później niż 48 godzin przed spotkaniem

Kontakt: antonina.sobczak(@)ccifp.pl

 

Partner spotkania

Andrea Tassard, Executive Search Consultant w Lincoln, zawodniczka łyżwiarstwa synchronicznego  Ice Fire Senior

Urodziła się we Francji, posiada polskie korzenie. Łyżwy, to jej pasja już od 19 lat. W 2015 roku reprezentowała Francję na Mistrzostwach Świata Łyżwiarstwa Synchronicznego w Zagrzebie. Obecnie trenuje z ekipą łyżwiarstwa synchronicznego w Gdańsku „Ice Fire Senior”, która wchodzi w skład Ekipy Narodowej  Polski i będzie reprezentowała Polskę w 2022 roku na Mistrzostwach Świata w Hamilton. Studiowała w jednej z Top 10 szkół biznesowych we Francji. Pracuje w firmie Lincoln-Talent Polska w Warszawie - agencji rekrutacyjnej specjalizującej się w rekrutacji Kadr, czyli tak zwanym headhuntingu osób o wysokim potencjale zawodowym. Jest zaangażowana jako Menadżer Projektu w Kenii. Jej organizacja charytatywna zajmuje się budowaniem szkół i rozbudową struktur edukacyjnych w Afryce. Jej życiową dewizą jest hasło: If there is a will, there is a way! („Jeżeli  jest wola, to jest też sposób”).

 

Agnieszka Filipowicz, prezes oraz trener główny klubu SKF Iceskater

Swoją karierę łyżwiarską rozpoczęła w wieku 6 lat na Hali Olivii. Jest czterokrotną V-ce mistrzynią Polski w konkurencji par tanecznych. Reprezentowała Polskę na wielu międzynarodowych zawodach łącznie z Mistrzostwami Świata Juniorów.  Obecnie realizuje swoje plany związane z własną szkołą łyżwiarstwia Synchronicznego jako prezes oraz trener główny klubu SKF „Iceskater” na Hali Olivii, gdzie przygotowuje drużyna Ice Fire do występu na zawodach międzynarodowych, oraz Mistrzostwa Świata 2022 w Kanadzie. W 2018 roku została odznaczona przez Prezydenta Miasta Gdańska jako Osobowość Sportowa Roku, a w 2019 jako Trener Roku.

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!