Rendez-vous Biznesu - Uroczyste podpisanie Deklaracji CSR


godz 18.00, hotel Golden Tuilp, ul.Towarowa 2, Warszawa

Język : polski / francuski

Cena :
bezpłatne dla członków CCIFP

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Francuska Izba Przemysłowo Handlowa w Polsce uroczyście podpisze Deklarację CSR opracowan? przez Komitet ekspercki CSR aktywnie działaj?cy przy CCIFP. Zapraszamy wszystkie firmy stowarzyszone do uroczystego podpisania Deklaracji na marcowym Rendez-vous Biznesu. Zachęcamy zarówno duże firmy, jaki i te z sektora MŚP do przył?czenia się do grona przedsiębiorstw, dla których transparentność, etyka, poszanowanie dla człowieka i zasobów naturalnych s? nieodł?cznym elementem biznesu.      

W trakcie wieczoru odbędzie się panel dyskusyjny poświęcony społecznej odpowiedzialności w biznesie. Jak wiadomo CSR to rodzaj "symbiozy" pomiędzy firm? i otaczaj?cym j? środowiskiem. Jak sprawić, aby odpowiedzialność w biznesie nie była tylko pustym sloganem, ale przynosiła realne korzyści firmie i społeczności, w której funkcjonuje.

W panelu udział wezm?  eksperci i praktycy z  firm: Orange, Crido Taxand, Orbis i PwC. Moderatorem będzie ekspert z Bureau Veritas.

Po debacie tradycyjnie zapraszamy na koktajl, aby w nieformalnej atmosferze wymienić się wizytówkami.

Zgłoszenia (max. 2 os. z firmy) przyjmujemy najpóźniej do  poniedziałku 3.03.  Liczba miejsc ograniczona.

Partner spotkania:

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!