Rekrutacja 2.0


CCIFP, ul. Widok 8, Warszawa

Język : polski

Cena :
200 PLN + VAT / osobę - firmy stowarzyszone w CCIFP, 450 PLN + VAT - osoby prywatne i firmy niestowarzyszone

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Rola mediów społecznościowych w rekrutacji rośnie z roku na rok. Aż 80% firm korzysta dziś z mediów społecznościowych jako wsparcia przy poszukiwaniu pracowników. 42% pracodawców sprawdza kandydatów w internecie, najczęściej na Facebooku i w portalach networkingowych jak Golden Line. Witajcie w świecie Rekrutacji 2.0, która zrewolucjonizowała rekrutację w starym stylu.  

  • Co to jest i jak działa Rekrutacja 2.0
  • Najczęściej stosowane techniki Social Recruitment
  • Źródła informacji o kandydatach do pracy   
  • Najskuteczniejsze serwisy rekrutacyjne w Polsce
  • Jak dotrzeć do pracowników z pokolenia Y
  • Jak wykorzystać Social Recruitment do budowania wizerunku firmy
  • A jaki jest wasz indeks w Klout?

Prowadz?cy :

Krzysztof Urbanowicz - Prezes agencji interaktywnej Mediapolis Interactive i agencji customowej Mediapolis. Odpowiedzialny za strategię obu agencji oraz tworzenie produktów i modeli biznesowych w obszarze marketingu internetowego, w tym Facebook Marketing. Pracował m. in. z firmami: TP SA, PKN Orlen, PGE, PGNiG, Unilever, Diageo (Smirnoff), Hortex. Poprzednio dyrektor na Europę Wschodni? międzynarodowej sieci doradczej Revsquare („McKinsey dla mediów”) i prezes internetowej spółki Index Copernicus, notowanej na New Connect. Doradzał ponad 30 mediom w Polsce (m. in. Polskapresse, Infor, Orkla Media) i we Francji (m. in. największy francuski dziennik „Ouest-France”) i w Szwajcarii (m. in. Edipresse).

Partner merytoryczny :

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin