RDV biznesu z prof. Witoldem Orłowskim - Ambasada Francji - godz. 18.00


Ambasada Francji w Polsce, ul. Piękna 1, godz. 18.00

Język : polski / francuski

Cena :
bezpłatne dla firm stowarzyszonych

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Gościem specjalnym styczniowego RDV Biznesu będzie prof. Witold Orłowski, były Szef zespołu doradców ekonomicznych prezydenta RP, aktualnie Główny doradca ekonomiczny w PwC, członek Rady Gospodarczej przy Premierze RP oraz dyrektor Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, który wygłosi exposé nt. tendencji rynkowych i perspektyw na 2014 r.

Chcielibyśmy aby to spotkanie stało się pretekstem do poszerzonej refleksji nad perspektywami rozwoju polskiej gospodarki, dlatego też zaprosimy Państwa do aktywnego udziału: po exposé prof. Orłowski odpowie na Państwa pytania.

Wtorkowy wieczór będzie także okazj? do poznania nowych firm stowarzyszonych w CCIFP, oferty centrum szkoleniowego i wydarzeń, które planujemy w nowym roku.

Jak co miesi?c zaprosimy Państwa na koktajl, który francuskim zwyczajem będzie okazj? do złożenia Państwu życzeń noworocznych oraz do rozmów w nieformalnej atmosferze z Państwa partnerami biznesowymi i nawi?zania nowych znajomości biznesowych.

Zgłoszenia (maks. 2 osoby z firmy) przyjmujemy najpóźniej do pi?tku 03.01.2014. Po tym terminie nie będzie możliwości zapisu. Ilość miejsc jest ograniczona.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin