RDV biznesu z prof. Witoldem Orłowskim - Ambasada Francji - godz. 18.00


Ambasada Francji w Polsce, ul. Piękna 1, godz. 18.00

Język : polski / francuski

Cena :
bezpłatne dla firm stowarzyszonych

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Gościem specjalnym styczniowego RDV Biznesu będzie prof. Witold Orłowski, były Szef zespołu doradców ekonomicznych prezydenta RP, aktualnie Główny doradca ekonomiczny w PwC, członek Rady Gospodarczej przy Premierze RP oraz dyrektor Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, który wygłosi exposé nt. tendencji rynkowych i perspektyw na 2014 r.

Chcielibyśmy aby to spotkanie stało się pretekstem do poszerzonej refleksji nad perspektywami rozwoju polskiej gospodarki, dlatego też zaprosimy Państwa do aktywnego udziału: po exposé prof. Orłowski odpowie na Państwa pytania.

Wtorkowy wieczór będzie także okazj? do poznania nowych firm stowarzyszonych w CCIFP, oferty centrum szkoleniowego i wydarzeń, które planujemy w nowym roku.

Jak co miesi?c zaprosimy Państwa na koktajl, który francuskim zwyczajem będzie okazj? do złożenia Państwu życzeń noworocznych oraz do rozmów w nieformalnej atmosferze z Państwa partnerami biznesowymi i nawi?zania nowych znajomości biznesowych.

Zgłoszenia (maks. 2 osoby z firmy) przyjmujemy najpóźniej do pi?tku 03.01.2014. Po tym terminie nie będzie możliwości zapisu. Ilość miejsc jest ograniczona.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!