RDV Biznesu - Eksporterzy CCIFP


godz 18.00, hotel Golden Tuilp, ul.Towarowa 2, Warszawa

Język : polski / francuski

Cena :
bezpłatne dla firm stowarzyszonych

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

W przygotowanym raporcie przedstawimy główne kierunki eksportu z Polski, oraz przychody w ujęciu rocznym firm stowarzyszonych oraz dynamikę eksportu tych firm w latach 2011-2012 z podziałem na duże i średnie przedsiębiorstwa. Firma Info Credit, która zebrała dane,   zajmuje się pozyskiwaniem i dostarczaniem informacji gospodarczych o polskich i zagranicznych firmach oraz weryfikacj? ich wiarygodności.

Najlepsi Eksporterzy CCIFP otrzymaj? podczas spotkania wyróżnienia.  

Zaprezentowany raport i wyniki będ? wyjściem do dyskusji panelowej na temat prognoz polskiego eksportu, problemów eksporterów i szans jakie daje otwarcie się na rynki wschodnie. Panel poprowadzi Cezary Koprowicz z InfoCredit, a wśród panelistów będziemy gościć dyrektorów eksportu i dyrektorów handlowych z firm z czołówki rankingu.

Każdy z uczestników Rendez-vous biznesu otrzyma jubileuszowe wydanie Katalogu Firm Stowarzyszonych na rok 2014. W szczególności chcielibyśmy podziękować firmom, które zamieściły reklamę i tym samym wsparły tegoroczn? edycję: AGS WARSAW, AIR FRANCE, BILANS CONSULTING DEVLOPMENT, BERGERAT-MONNOYEUR, CAREFLEET, CREDIT AGRICOLE BANK POLSKA, DACHSER, DB PRINT, EDF POLSKA, ELEA, ESPES, LOUVRE-HOTELS, NEXITY, ORBIS, SAINT-GOBAIN GLASS POLSKA, SANOFI-AVENTIS, SERVIER.

Tradycyjnie zapraszamy na koktajl, aby w nieforamalnej atmosferze wymienić się wizytówkami.

Zgłoszenia (max. 2 os. z firmy) przyjmujemy najpóźniej do pi?tku 31.01. Po tym terminie nie będzie możliwości zapisania się na wydarzenie. Liczba miejsc ograniczona.

Partnerzy spotkania:

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!