RDV Biznesu CCIFP - czy Polska może stać się europejskim liderem transportu morskiego?


Warszawa, Hotel Golden Tulipe, ul. Towarowa 2, 1 piętro

Język : polski / francuski

Cena :
bezpłatne dla firm stowarzyszonych

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Od chwili powstania, terminal DCT Gdańsk aktywnie przyczynia się do wzrostu dochodowości polskiego przemysłu kontenerowego, a także wprowadza nowe, wyższe standardy obsługi w portach Morza Bałtyckiego. Przez wiele lat kraje Europy Środkowo-Wschodniej, w tym Polska, uzależnione były od portów północnoeuropejskich, które gromadziły zyski z ceł i innych podatków opłacanych przez polskich importerów i eksporterów. Dzięki powstaniu DCT Gdańsk polski przemysł kontenerowy otrzymał alternatywę w postaci własnego hub portu obsługuj?cego największe statki kontenerowe świata i pozwalaj?cego na zmniejszenie kosztów transportu drogowego do miejsc ostatecznego przeznaczenia.

W dyskusji na temat konsekwencji rozwoju DCT Gdańsk dla regionu wezm? udział również: reprezentant Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej oraz przedstawiciele firm transportowych.

Po prezentacji zaprosimy Państwa na koktajl, który będzie okazj? do bardziej nieformalnych rozmów w miłej atmosferze.

Spotkanie jest bezpłatne dla firm stowarzyszonych. Zapisy s? już otwarte. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!