Członkowie  •  Wydarzenie wyjątkowe Patronat CCIFP

Prawo Pracy na Śniadanie. Mediator firmowy - o mierzeniu się z konfliktami małymi i dużymi (mobbing)

Event Space
Koszykowa 63
Warszawa

Język : Polski

Cena :
WYDARZENIE FIRMY STOWARZYSZONEJ W CCIFP
Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z organizatorem

L'événement est terminé.

*prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Osborne Clarke zaprasza na spotkanie z cyklu: Prawo Pracy na Śniadanie. Mediator firmowy - o mierzeniu się z konfliktami małymi i dużymi (mobbing)

 

Podczas spotkania porozmawiamy o roli mediatora firmowego a w szczególności Skąd się biorą konflikty pracownicze?  Dlaczego warto, żeby twoja firma miała wewnętrznych mediatorów? Dlaczego warto posiadać kompetencje do mediowania konfliktów firmowych? Na czym polega mediacja firmowa? - omówienie studium przypadku

Spotkanie odbędzie się 14 września 2022 roku w godzinach 10.00-11.30 i dedykowane jest do:

  •     Pracowników działów HR / specjaliśtów HR
  •     Dyrektorów, menedżerów
  •     Kadry zarządzającej
  •     Pracowników firmy zainteresowanych tematyką polubownego rozwiązywania konfliktów wewnątrzorganizacyjnych

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny: https://www.osborneclarke.com/pl/events/cykl-prawo-pracy-na-sniadanie-mediator-firmowy-o-mierzeniu-sie-z-konfliktami-malymi-i-duzymi

 

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!