Prawo konsumenckie ze szczególnym uwzględnieniem przepisów o odpowiedzialności za produkt

Cena :
bezpłatne

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Prelegent: Dariusz Tokarczuk i Wspólnicy - Kancelaria Prawna GLN Spółka Komandytowa

Polskie regulacje dotycz?ce ogólnego bezpieczeństwo produktów w świetle przepisów i praktyki krajów członkowskich Unii Europejskiej

       1.   Ustawa z dnia 22 stycznia 2000 r. o ogólnym bezpieczeństwie produktów - geneza, zakres stosowania oraz podstawowe pojęcia.

     2.  Zasady nadzoru nad bezpieczeństwem produktów w Polsce i krajach Unii Europejskiej - organy nadzoru, procedury kontroli, systemy wymiany informacji oraz rejestry produktów niebezpiecznych.

     3.  Perspektywy rozwoju systemu ochrony konsumenta przed produktami niebezpiecznymi - stwierdzone niedoskonałości oraz proponowane metody wzmocnienia skuteczności przepisów o ogólnym bezpieczeństwie produktów.

Prowadz?cy:  
  mec. Dariusz Tokarczuk z  Dariusz Tokarczuk i Wspólnicy - Kancelaria Prawna GLN Spółka Komandytowa

Seminaria odbywać się będ? w osobnej sali, na terenie Centrum Wystawienniczego Euro Expo XXI. Informacje na temat prelegenta, tematu i godziny seminarium zawarte będ? dodatkowo w katalogu Targów.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!