Powakacyjne Rendez-vous Biznesu


Mała Warszawa, ul. Otwocka 14, 03-759 Warszawa (dawna Fabryka Trzciny)

Język : polski / francuski

Cena :
bezpłatne dla firm stowarzyszonych w CCIFP

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Na powakacyjne Rendez-vous biznesu serdecznie zapraszamy do Małej Warszawy, oryginalnego lokalu na warszawskiej Pradze, które mieści się w dawnym fabrycznym budynku o wyj?tkowym klimacie.

W czasie spotkania przedstawimy plany CCIFP na najbliższe półrocze oraz opowiemy o najbliższych wydarzeniach i szkoleniach. Spotkanie będzie również okazj? do powakacyjnego networkingu przy lampce wina, pod gołym niebem lub w zabytkowych wnętrzach lokalu, w zależności od pogody.

Udział w Rendez-vous biznesu jest bezpłatny dla firm stowarzyszonych i ich partnerów (maks. 2 osoby z firmy) i wymaga uprzedniego zgłoszenia.

Serdecznie zapraszamy !

*      *      *

Comiesięczne spotkania z cyklu "Rendez-vous biznesu" odbywaj? się w każdy pierwszy wtorek miesi?ca i przeznaczone s? dla firm stowarzyszonych i ich partnerów. Organizuj?c je pragniemy stworzyć dla Państwa platformę wymiany opinii na tematy ekonomiczne, społeczne i polityczne, zainspirować do działania i pokazywać nowe możliwości rozwoju.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!