Powakacyjne Rendez-vous Biznesu


Hotel Mercure Warszawa Grand, ul. Krucza 28

Język : polski / francuski

Cena :
bezpłatne dla firm stowarzyszonych CCIFP

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

W czasie spotkania będ? mieli   Państwo okazję nie tylko zapoznać się z planami CCIFP na najbliższe półrocze, ale także będ? mogli Państwo uczestniczyć w prezentacji Partnera merytorycznego spotkania Nielsen Polska na temat "Wizerunku francuskich przedsiębiorców". Spotkanie będzie również okazj? do powakacyjnego networkingu przy lampce wina.

PROGRAM WYDARZENIA:

17:45 - 18:00 Rejestracja uczestników

18:00 - 18:30 Oficjalne otwarcie i prezentacja Pani Dyrektor CCIFP Moniki Constant

18:30 - 19:15 Prezentacja partnera merytorycznego Nielsen Polska na temat "Wizerunku francuskich przedsiębiorstw"

19:15 - 21:00 Koktajl i networking

Udział w Rendez-vous biznesu jest bezpłatny dla firm stowarzyszonych i ich partnerów (maks. 2 osoby z firmy) i wymaga uprzedniego zgłoszenia.

Serdecznie zapraszamy !

 

*      *      *

Partner merytoryczny:

Comiesięczne spotkania z cyklu “Rendez-vous biznesu” odbywaj? się w każdy pierwszy wtorek miesi?ca i przeznaczone s? dla firm stowarzyszonych i ich partnerów. Organizuj?c je pragniemy stworzyć dla Państwa platformę wymiany opinii na tematy ekonomiczne, społeczne i polityczne, zainspirować do działania i pokazywać nowe możliwości rozwoju.

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!