Platforma Employer Branding – nowoczesne podejście budowania wizerunku pracodawcy


CCIFP, ul. Widok 8, Warszawa

Język : polski

Cena :
bezpłatne

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Employer Branding   jest jedn? z odpowiedzi dla przedsiębiorstw, które stale poszukuj? możliwości dla budowania trwałej przewagi konkurencyjnej w oparciu o ludzi. Podczas prezentacji uczestnicy lepiej będ? mogli poznać podejście firmy Leroy Merlin do komunikacji z rynkiem pracy oraz employer brandingu wewnętrznego.

Ogólny program dyskusji:

  • strategia Employer Branding i EVP,
  • źródła poznawcze i komunikacja 360,
  • budowanie wizerunku pracodawcy wewn?trz organizacji

Osoby prowadz?ce :

Maksymilian Pawłowski Menedżer d/s Komunikacji Korporacyjnej. Dr Maksymilian Pawłowski posiada ponad 15 lat doświadczenia w zakresie komunikacji korporacyjnej oraz marketingu, które zdobywał w spółkach giełdowych oraz międzynarodowych koncernach. Uczestniczył w licznych projektach zwi?zanych z tworzeniem oraz wdrożeniem strategii z zakresu marketingu, komunikacji zewnętrznej (PR/IR) oraz wewnętrznej, Maksymilian jest autorem licznych publikacji poświęconych tematyce marketingu, employer brandingu, relacji inwestorskich, public i media relations oraz wykorzystania nowoczesnych technologii w komunikacji korporacyjnej.

Emilia Pedrycz Specjalista ds. Employer Branding. Emilia Pedrycz, absolwentka studiów podyplomowych Employer Branding na Akademii Leona Koźmińskiego. Odpowiada za wdrożenie strategii Employer Branding zgodnie z polityk? komunikacji Leroy Merlin Polska. Realizuje projekty w obszarze zewnętrznego i wewnętrznego Employer Brandingu

Partner merytoryczny :

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!