Pierwsze krakowskie Rendez-Vous Biznesu - Nowa polityka gospodarcza Polski. Wyzwania, szanse i zagrożenia.


Pałac pod Baranami, Rynek Główny 27, 31-010 Kraków

Język : polski / francuski

Cena :
bezpłatne dla firm stowarzyszonych w CCIFP (maks. 2 osoby z firmy)

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Zaproponowane przez nowy rz?d zmiany w polityce gospodarczej oznaczaj? istotn? zmianę w porównaniu z poprzednimi latami. Jeżeli chcesz wiedzieć jak cele polityki fiskalnej wpłyn? na Twoj? firmę, w jakim stopniu nowe podatki i świadczenia społeczne zmieni? sytuację na rynku oraz czy tylko przedsiębiorstwa państwowe maj? szanse rozwoju – zapraszamy na spotkanie pt. "Nowa polityka gospodarcza Polski. Wyzwania, szanse i zagrożenia.”

Pan Michał Dybuła, Główny Ekonomista Banku BGŻ BNP Paribas, zaprezentuje kluczowe wnioski i prognozy dotycz?ce rozwoju polskiej gospodarki.  

Michał Dybuła, BGŻ BNP Paribas

Po prezentacji zaprosimy wszystkich uczestników spotkania do dyskusji.

Koktajlowe spotkanie przy lampce wina  z widokiem na Rynek Główny w Krakowie, będzie również doskonał? okazj? do nawi?zania relacji z uczestnikami wydarzenia. Naszym celem po długiej nieobecności w Krakowie jest odnowienie kontaktów wśród francusko-polskiej społeczności biznesowej i instytucjonalnej na południu Polski.

Zaprosimy Państwa do wzięcia udziału w specjalnej loterii: do wygrania bilety lotnicze  ufundowane przez linię AirFrance KLM.

Specjalnie dla Państwa zaprezentujemy także najnowszy model Renault Espace!

Udział w spotkaniu jest  bezpłatny dla firm stowarzyszonych  i ich partnerów (maks. 2 osoby z firmy) i wymaga uprzedniego zgłoszenia.

Kontakt i zapisy:

Julien Hallier, julien.hallier@ccifp.pl

Monika Śniecińska, monika.sniecinska@ ccifp.pl, +48 22  690 68 98  

Warunki udziału >>>

Naszym  oficjalnym Przedstawicielem w woj. małopolskim i śl?skim został  Julien Hallier –współwłaściciel i kierownik  Destination Poland. Pragniemy organizować regularne spotkania o charakterze biznesowo-networkingowym na południu Polski, aby stworzyć dla Państwa platformę wymiany opinii na tematy ekonomiczne, społeczne i polityczne, zainspirować do działania i pokazywać nowe możliwości rozwoju.

Dziękujemy naszym Partnerom:


 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!