Pięć powodów, dla których małe i średnie przedsiębiorstwa nie odnoszą sukcesów na miarę swojego potencjału


CCIFP, ul. Widok 8, Warszawa

Język : polski

Cena :
bezpłatne, zarezerwowane dla firm stowarzyszonych w CCIFP (max. 2 osoby z firmy)

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Dyskusja o realiach i możliwościach polskiego małego i średniego biznesu.   Jak, patrząc na światowe i polskie trendy, dobrze zarządzać swoim potencjałem? W co inwestować? Jak być przywódcą? Jak budować zespół?

 

>

Na wiele z tych pytań nie mamy uniwersalnej odpowiedzi, ale doświadczenie każdego przedsiębiorcy, który pojawi się na tym spotkaniu może być inspiracj? dla innych.

Jednym z kluczowych tematów spotkania będzie inteligencja firmy, która jest sum? wizji przywódcy i umiejętności adaptacji całego zespołu do wymogów rynku. Uczestników zaprosimy do wyrażenia swojej opinii o jakości inwestycji ich firm w rozwój zespołu i potencjału ludzi. Każdego uczestnika badania zaprosimy na warsztat.

Spotkanie poprowadzi:

  

Maciej Żylewicz

Biznesowy Coach (ukończył szkołę CoachU), Trener i Assessor. Współprowadzi firmę Piasecka & Żylewicz, zrzeszaj?c? 15 ekspertów zajmuj?cych się różnymi dziedzinami rozwoju osobistego i efektywności pracy. Jest właścicielem i zarz?dza międzynarodow? firm? produkcyjn? specjalizuj?c? się w projektowaniu i przygotowaniu gier strategicznych na rynek amerykański i rynki EU.

Spotkanie odbędzie się w języku polskim i przeznaczone jest dla szefów małych i średnich firm stowarzyszonych w CCIFP.

Uczestnictwo jest bezpłatne, zarezerwowane dla firm stowarzyszonych w CCIFP (max. 2 osoby z firmy). Ilość miejsc ograniczona.

Partner merytoryczny:

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!