Webinar  •  Konferencja i Seminarium

Perspektywy odbudowy po pandemii dla Europy Środkowej

Język : francuski, z tłumaczeniem na polski

Cena :
BEZPŁATNE, zarezerwowane dla firm stowarzyszonych

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Debata ON-LINE z udziałem Prezesów Izb francuskich na Węgrzech, w Polsce, Rumunii oraz Czechach.

 

Europa właśnie otworzyła swoje granice wewnętrzne i przystępuje do odmrażania gospodarki. Czy wobec tego możemy już mówić o końcu pandemii?

  • Jak w tej sytuacji odnajdą się kraje Europy Środkowej?
  • Czy dotychczasowi liderzy, których wzrost PKB przed epidemią znacznie przewyższał średnią europejską, szybciej nadrobią stracony czas?
  • Jaka będzie ich pozycja wobec światowych zmian wymuszonych przez epidemię, takich jak: cyfryzacja przedsiębiorstw, skrócenie łańcuchów dostaw, powrót do lokalnej produkcji?
  • Jaką rolę w tych procesach odegrają przedsiębiorstwa zagraniczne?
  • Czy możemy spodziewać się wzmocnionej współpracy między firmami zagranicznymi i lokalnymi, by szybciej wyjść z kryzysu, czy raczej zwiększy się konkurencja i walka o pierwszą pozycję na rynku?
  • W jaki sposób, w obliczu częściowego odejścia od globalizacji, kraje naszego regionu mogą współpracować i przyciągać inwestycje powracające do Europy z rynków azjatyckich?

Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w trakcie debaty do której zaprosiliśmy Prezesów największych inwestorów francuskich w regionie, reprezentujących Izby Francuskie na Węgrzech, w Polsce, w Rumunii i w Czechach. Opowiedzą oni o wyzwaniach w ich krajach oraz o przyszłości sektorów, w których działają: telekomunikacji, usług, przemysłu, ubezpieczeń.

 

Udział w debacie jest bezpłatny, wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Link umożliwiający podłączenie się do debaty zostanie wysłany do zapisanych i potwierdzonych osób na dzień przed wydarzeniem. 

Debata odbędzie się w języku francuskim. Zapewniamy tłumaczenie symultaniczne na język polski.

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!