Noworoczne Rendez-vous Biznesu w Warszawie | zmiana miejsca - zapraszamy do siedziby CCIFP!

Francusko-Polska Izba Gospodarcza, al. Jerozolimskie 93, 02-001, Warszawa, Polska
See on map

Język :
polski / francuski

Cena : Spotkanie bezpłatne dla firm stowarzyszonych.

Uwaga! Ze względu na limity miejsc, zapraszamy jednego reprezentanta z firmy. Dziękujemy za zrozumienie. Prosimy o zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa

Passé

L'événement est terminé.

Spotkanie będzie m.in. okazją do inauguracji kalendarza działań CCIFP na rok 2022 oraz rozmowy z gośćmi o prezydencji Francji w Radzie UE.

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Noworoczne Rendez-vous Biznesu w Warszawie, które odbędzie się w środę 19 stycznia 2022. Uwaga, zmiana miejsca spotkania! Z przyczyn zewnętrznych, wydarzenie odbędzie się w siedzibie Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej, al. Jerozolimskie 93.

Przy okazji spotkania życzenia i plany na rozpoczynający się rok przedstawią Dyrektor CCIFP Monika Constant, Prezes CCIFP Fabrice Audan oraz, wirtualnie, Ambasador Francji w Polsce, Pan Frédéric Billet.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie profesor Marek Belka, który połączy się z nami prosto ze Strasbourga by opowiedzieć o perspektywach i swoich spostrzeżeniach dotyczących rozpoczętej właśnie prezydencji Francji w Radzie Unii Europejskiej.

 

Goście wydarzenia będą mieli okazję poznać kalendarz wydarzeń, które Francusko-Polska Izba Gospodarcza będzie realizowała w nadchodzącym roku. Koktajlowe spotkanie przy lampce wina będzie również doskonałą okazją do wymiany opinii, inspiracji do działania i nawiązywania relacji z pozostałymi firmami stowarzyszonymi w CCIFP. 

 

Uwaga! Ze względu na limity miejsc, zapraszamy jednego reprezentanta z firmy.Dziękujemy za zrozumienie.

Procedury bezpieczeństwa: W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników, udział w spotkaniu mogą wziąć tylko osoby, które posiadają zaświadczenie o zaszczepieniu przeciwko COVID19 pełną dawką lub okażą negatywny wynik testu na COVID19, który był wykonany nie później niż 48 godzin przed spotkaniem

Kontakt: antonina.sobczak(@)ccifp.pl

 

****

Spotkania z cyklu “Rendez-vous biznesu” mają na celu tworzenie platformy wymiany opinii na tematy ekonomiczne, społeczne i polityczne, inspirowanie do do działania i pokazywanie nowych możliwości rozwoju. Koktajlowe wydarzenie przy lampce wina jest również doskonałą okazją do nawiązania relacji i networkingu z uczestnikami spotkania.

 

Gość specjalny wydarzenia: Marek Belka

Poseł do Parlamentu Europejskiego 2019-2024
Prof. dr hab. nauk ekonomicznych

Ekonomista z wykształcenia. Przez większość kariery związany z Wydziałem Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Uczestnik stażów naukowych na Uniwersytecie Columbia, Uniwersytecie Chicagowskim oraz w London School of Economics. Dwukrotnie pełnił funkcję wicepremiera i ministra finansów: w 1997 r. w rządzie Włodzimierza Cimoszewicza oraz w latach 2001-2002 w rządzie Leszka Millera. W latach 2004-2005 był premierem rządu RP.

Profesor Belka pełnił również wiele funkcji w międzynarodowych instytucjach. W latach 2003-2004 był szefem Koalicyjnej Rady Koordynacji Międzynarodowej w Iraku (2003), a następnie dyrektorem ds. polityki gospodarczej w Tymczasowych Władzach Koalicyjnych w Iraku. Od 2006 do 2008 roku pracował jako Sekretarz Wykonawczy Komisji Gospodarczej ONZ ds. Europy (UNECE), a od listopada 2008 r. był dyrektorem Departamentu Europejskiego Międzynarodowego Funduszu Walutowego.

10 czerwca 2010 r. został powołany przez Sejm RP na Prezesa Narodowego Banku Polskiego na sześcioletnią kadencję.

Profesor Belka został zaprzysiężony jako nowy poseł Parlamentu Europejskiego 2 lipca 2019 r. (kadencja 2019-2024). Jest członkiem parlamentarnej Komisji ds. Ekonomicznych i Monetarnych, zastępcą członka w parlamentarnej Komisji Handlu Międzynarodowego, członkiem Delegacji ds. relacji z USA i zastępcą członka w Delegacji ds. relacji z krajami Ameryki Środkowej. W 2020 roku został powołany do składu Podkomisji ds. podatkowych.

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!