Noworoczne Rendez-vous Biznesu w Krakowie

Konsulat Generalny Francji w Krakowie
Ul. Stolarska 15
31-043
Kraków

Język : polski / francuski

Cena :
Spotkanie bezpłatne dla firm stowarzyszonych. Ograniczenie do dwóch osób z firmy.
Uwaga! liczba miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Serdecznie zapraszamy na pierwsze Noworoczne Rendez-vous Biznesu w Krakowie współorganizowane przez CCIFP, Konsulat Generalny Francji w Krakowie i Instytut Francuski. Przy tej okazji życzenia i plany na rozpoczynający się rok przedstawią Dyrektor CCIFP Monika Constant, Konsul Generalny Francji w Krakowie Frédéric de Touchet i Przedstawiciel regionalny CCIFP na Kraków i Katowice Julien Hallier. Na gości czeka również loteria z nagrodami!

 

****

Krakowskie spotkania z cyklu Rendez-vous Biznesu przeznaczone są dla firm stowarzyszonych i ich partnerów. Organizując je pragniemy stworzyć dla Państwa platformę wymiany opinii na tematy ekonomiczne, społeczne i polityczne, zainspirować do działania i pokazywać nowe możliwości rozwoju.

Koktajlowe spotkanie przy lampce wina jest również doskonałą okazją do nawiązania relacji z uczestnikami wydarzenia.

Udział w Rendez-vous biznesu jest bezpłatny dla firm stowarzyszonych (zapraszamy max. dwie osoby z firmy) i ich partnerów. Spotkanie wymaga uprzedniego zgłoszenia.

 

WIĘCEJ INFORMACJI >>>

 

PARTNERZY LOTERII

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin