Noworoczne Rendez-vous Biznesu w Ambasadzie Francji

Ambasada Francji w Polsce
ul. Piękna 1
00-477
Warszawa

Język : polski / francuski

Cena :
Spotkanie bezpłatne dla firm stowarzyszonych. Ograniczenie do dwóch osób z firmy.
Uwaga! liczba miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Jak co roku zapraszamy Państwa na noworoczne spotkanie w Ambasadzie Francji. W 2020, po raz pierwszy będzie gościł nas nowy Ambasador Francji w Polsce, Pan Frédéric Billet.

 

Nowy Pan Ambasador uświetni nasze spotkanie swoją obecnością i złoży najlepsze życzenia noworoczne frankofońskiej wspólnocie biznesowej.

W drugiej części wieczoru, podczas koktajlu, będą mieli Państwo okazję do rozmów w niecodziennej, miłej atmosferze.

Noworoczne Rendez-vous Biznesu rozpocznie się o godzinie 18.00.  Ze względu na wyjątkowe miejsce naszego spotkania,  prosimy o wcześniejsze przybycie i uwzględnienie czasu potrzebnego na przejście przez bramki bezpieczeństwa umieszczone przy wejściu do Ambasady.

W celu uniknięcia wszelkich komplikacji przy wejściu, prosimy również o zabranie  dokumentu tożsamości. Osoby nie posiadające ważnego dokumentu oraz których zapis na wydarzenie nie został potwierdzony, mogą nie zostać wpuszczone na teren Ambasady.

 

****

Comiesięczne spotkania z cyklu “Rendez-vous biznesu” odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca i przeznaczone są dla firm stowarzyszonych i ich partnerów. Organizując je pragniemy stworzyć dla Państwa platformę wymiany opinii na tematy ekonomiczne, społeczne i polityczne, zainspirować do działania i pokazywać nowe możliwości rozwoju.

Koktajlowe spotkanie przy lampce wina jest również doskonałą okazją do nawiązania relacji z uczestnikami wydarzenia.

Udział w Rendez-vous biznesu jest bezpłatny dla firm stowarzyszonych (zapraszamy max. dwie osoby z firmy) i ich partnerów. Spotkanie wymaga uprzedniego zgłoszenia.

 

WIĘCEJ INFORMACJI >>>

 

PARTNER

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin