Noworoczne Rendez-vous Biznesu w Ambasadzie Francji


Ambasada Francji w Polsce, ul. Piękna 1, Warszawa

Język : polski / francuski

Cena :
bezpłatne dla firm stowarzyszonych w CCIFP

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Jak co roku zapraszamy Państwa na noworoczne spotkanie w Ambasadzie Francji. Pan Ambasador Francji w Polsce, Pan Pierre Lévy podsumuje rok 2017, złoży życzenia noworoczne i zaprosi na koktajl, podczas którego będ? Państwo mieli okazję do rozmów w niecodziennej atmosferze.

Noworoczne Rendez-vous Biznesu rozpocznie się o godzinie 18.00.   Ze względu na miejsce naszego spotkania,  prosimy o wcześniejsze przybycie i uwzględnienie czasu potrzebnego na przejście przez bramki bezpieczeństwa umieszczone przy wejściu do Ambasady. W celu uniknięcia wszelkich komplikacji przy wejściu, prosimy również o zabranie  ze sob? dokumentu tożsamości. Osoby nie posiadaj?ce ważnego dokumentu oraz których zapis na wydarzenie nie został potwierdzony, nie zostan? wpuszczone na teren Ambasady.

*       *       *

Comiesięczne spotkania z cyklu "Rendez-vous biznesu" odbywaj? się w każdy pierwszy wtorek miesi?ca i przeznaczone s? dla firm stowarzyszonych i ich partnerów. Organizuj?c je pragniemy stworzyć dla Państwa platformę wymiany opinii na tematy ekonomiczne, społeczne i polityczne, zainspirować do działania i pokazywać nowe możliwości rozwoju.

Koktajlowe spotkanie przy lampce wina jest również doskonał? okazj? do nawi?zania relacji z uczestnikami wydarzenia.

Udział w Rendez-vous biznesu jest bezpłatny dla firm stowarzyszonych i ich partnerów (maks. 2 osoby z firmy) i wymaga uprzedniego zgłoszenia.

Partner Wydarzenia:

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin