Noworoczne rendez-vous biznesu

Cena :
Bezpłatne, przeznaczone dla firm stowarzyszonych w CCIFP i ich gości. Max 2 osoby/firma

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Szanowni Państwo,Zapowiadane spotkanie w siedzibie Ambasadora Francji Pana François Barry Delongchamps nie odbędzie się ze względu na Jego nieoczekiwany wyjazd. Najmocniej przepraszamy.

Zapraszamy gor?co na najbliższe Rendez-vous biznesuwe wtorek 10 stycznia 2012r.o godzinie 18:00w Hotelu GOLDEN TULIP WARSAW CENTER(dawny Hotel KyriadPrestige)ul.Towarowa 2, Warszawa(przy Placu Zawiszy)UWAGA! ZMIANA MIEJSCA!

Będzie to okazja do wspólnej inauguracji 2012 roku. Po krótkim powitaniu zaprosimy Państwa do degustacji "galette des rois" w noworocznej atmosferze.

.........................................................................................

Comiesięczne spotkania z cyklu "Rendez-vous biznesu", odbywaj? się w każdy pierwszy wtorek miesi?ca i przeznaczone s? dla firm stowarzyszonych. Organizuj?c je pragniemy stworzyć dla Państwa platformę wymiany opinii na tematy ekonomiczne, społeczne i polityczne , zainspirować do działania i pokazywać nowe możliwości rozwoju. Koktajlowe spotkanie przy lampce wina jest również doskonał? okazj? do nawi?zania relacji z uczestnikami wydarzenia.

Uczestnictwo w wydarzeniu wymaga uprzedniego zapisu, jest bezpłatne i zarezerwowane dla firm stowarzyszonych i ich Partnerów (maksymalnie 2 osoby z firmy).Ilość miejsc ograniczona.Prosimy o potwierdzenie obecności najpóźniej do dnia 9 stycznia 2012 pod nr tel 022 696 75 80 lub ccifp@ccifp.plZa gościnę dziękujemy Hotelowi GOLDEN TULIP WARSAW CENTRE

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!