Komitet  •  Wydarzenie wyjątkowe Wymiana gospodarcza

Możliwe braki mediów produkcyjnych - wyzwania i perspektywy firm.

Siedziba CCIFP lub ONLINE, Al. Jerozolimskie 93, 02-001, Warszawa, Polska
See on map

Dla firm stowarzyszonych

Cena : Wydarzenie bezpłatne i skierowane do firm płacących składkę standard lub wyższą.

Liczba miejsc dla firm doradczych jest ograniczona.

Passé

L'événement est terminé.

Pierwsze z cyklu 3 spotkań na temat sytuacji i perspektyw polskiego przemysłu w kontekście wojny na Ukrainie.

Nadchodzący sezon jesienno-zimowy 2022/2023 może okazać się wyjątkowo trudny również dla firm przemysłowych. Sankcje nałożone na Rosję spowodowały, że spadła dostępność paliw a ich ceny gwałtownie wzrosły.

Producenci energii elektrycznej i ciepła - a także przemysł - mają problemy z utrzymaniem wymaganego wolumenu zapasów surowca oraz spełnieniem norm dotyczących jakości paliw. Nasiliły się obawy przemysłu o możliwość wystąpienia zakłóceń ciągłości produkcji.

Mając to na uwadze, opracowaliśmy listę doraźnych rozwiązań, których przyjęcie pomoże złagodzić skutki kryzysu dla polskiej gospodarki i społeczeństwa, które przekazaliśmy Ministerstwu Klimatu i Środowiska, ale również planujemy zorganizować cykl spotkań, dla sektora przemysłu, który umożliwi firmom lepsze przygotowanie się do sezonu zimowego.

 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza zaprasza na pierwsze z cyklu trzech spotkań Komitetu Zrównoważonego i Inteligentnego Przemysłu poświęcone wyzwaniom i perspektywom firm z punktu widzenia dużych firm produkcyjnych w kontekście możliwych brak mediów produkcyjnych.

Dzisiejszy kryzys energetyczny może mieć duży wpływ na funkcjonowanie firm, produkcję czy zatrudnienie. Jak przygotować firmy przemysłowe na perspektywę zakłóceń w dostawach mediów energetycznych. Jakie są możliwe scenariusze działania dla fabryk. Jak można zmniejszyć zużycie energii, zmienić zasady organizacyjne?

Podczas spotkania porozmawiamy również o tym jakie konkretne scenariusze działania już dzisiaj przygotowują firmy produkcyjne.

 

Rejestracja na drugie spotkanie z tej serii znajduje się TUTAJ

Rejestracja na trzecie spotkanie z tej serii znajduje się TUTAJ

 


 

Komitet skierowany jest do firm, które płacą składkę na poziomie standard lub wyższą. Ponadto, firmy członkowskie pragnące należeć do jednego z Komitetów muszą prowadzić działalność zawodową związaną z tematami prac Komitetu.

Liczba miejsc dla firm doradczych jest ograniczona. 

Regulamin komitetów dostępny jest: TUTAJ

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!