Krakowskie Rendez-Vous Biznesu i zwiedzanie fabryki Royal Canin w Niepołomicach


Royal Canin Polska ul. Grabska 10, 32-005 Niepołomice

Język : polski / francuski

Cena :
bezpłatne dla firm stowarzyszonych w CCIFP

Zapisy na to wydarzenie nie są otwarte *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

>

Celem Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej jest m.in. ł?czenie partnerów biznesowych i promowanie działań firm członkowskich dlatego serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzania siedziby i zakładu produkcyjnego jednej z naszych nowych firm stowarzyszonych - Royal Canin Polska.

*

Royal Canin Polska jest jednym z najbardziej innowacyjnych zakładów produkcyjnych na świecie. Fabryka swoj? działalność rozpoczęła już w 2007 roku, kiedy to oddała do użytku pierwsze powierzchnie biurowe oraz magazynowe, a następnie w 2008 roku rozpoczęła swoj? pierwsz? produkcję karmy dla zwierz?t. Od pocz?tku istnienia zakładu, firma nieustannie wdraża nowe technologie produkcji, pakowania oraz magazynowania. Grono doświadczonych specjalistów codziennie czuwa nad bezpieczeństwem produkowanej karmy jak również nad zrównoważonym rozwojem działalności, który przynosi gminie Niepołomice m.in. korzyści finansowe, społeczne i środowiskowe.  

Przebieg spotkania:

17:30 -Spotkanie na Placu Jana Matejki w Krakowie, bezpłatny przejazd busem / autokarem do Niepołomic (opcja dla chętnych)

18:15 -  Oficjalne rozpoczęcie spotkania w fabryce Royal Canin w Niepołomicach

18:30 -  Prezentacja działalności firmy Royal Canin

18:45 - Zwiedzanie fabryki (60 min.; podział na dwie grupy)

19:45 - Networking  

20:45 -   Zakończenie spotkania i powrót busem / autokarem do Krakowa
21:30 -   Przyjazd do Krakowa

Ze względu na charakter miejsca, liczba miejsc jest ograniczona. Możliwy jest bezpłatny udział tylko jednej osoby z firmy.

W momencie zapisu, uprzejmie prosimy o informację, czy s? Państwo zainteresowani transportem na trasie Kraków-Niepołomice-Kraków.  

Kontakt i zapisy do 31.03.2017:  

Julien Hallier, julien.hallier@ccifp.pl

Monika Śniecińska, monika.sniecinska@ccifp.pl, +48 22 690 68 98

 

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!