Spotkanie i wymiana  •  Wizyta w firmie

Krakowskie RDV biznesu – Zwiedzanie zakładu produkcyjnego Sopem w Niepołomicach

L'événement est terminé. *prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

 

Francusko-Polska Izba Gospodarcza ma przyjemność zaprosić Państwa na kolejne spotkanie z cyklu Krakowskie RDV biznesu, które tym razem odbędzie się w środę 15.05.2019 na terenie zakładu produkcyjnego Sopem w Niepołomicach, nalężącego do grupy Somfy - światowego lidera w zakresie systemów inteligentnego sterowania i automatyki domowej.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia zakładu produkcyjnego Sopem (grupa Somfy), który jest światowym liderem branży automatyki okiennej dla budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego oraz kluczowym dostawcą rozwiązań dla inteligentnego domu.

Agenda spotkania:

17:15  Spotkanie na Placu Jana Matejki w Krakowie, bezpłatny przejazd busem / autokarem do Niepołomic (opcja dla chętnych)

Uwaga dla uczestników dojeżdżających na miejsce własnym transportem!: Sopem ma otwarty parking, każdy może wjechać i zaparkować. Następnie trzeba udać się do ochrony i odznaczyć swoją obecność na liście gości.

18:00 – 18:15 Przyjazd do zakładu produkcyjnego Sopem w Niepołomicach (Doktora Rudolfa Diesla 9, 32-005 Niepołomice)

18:30 Oficjalne rozpoczęcie spotkania / Prezentacja aktualności CCIFP w Polsce i w regionie Kraków – Katowice

18:40 Prezentacja działalności firmy Somfy – Krzysztof Żyliński, Plant Manager

19:10 – 20:10 Zwiedzanie zakładu produkcyjnego

20:10 Networking

21:30 Zakończenie spotkania i powrót busem / autokarem do Krakowa

22:15 Przyjazd do Krakowa

 

 

Ze względu na charakter miejsca, liczba miejsc jest ograniczona. Możliwy jest bezpłatny udział tylko jednej osoby z firmy.

W momencie zapisu, uprzejmie prosimy o informację czy są Państwo zainteresowani bezpłatnym transportem na trasie Kraków-Niepołomice-Kraków.

****

Spotkania z cyklu “Rendez-vous biznesu” przeznaczone są dla firm stowarzyszonych i ich partnerów. Organizując je pragniemy stworzyć dla Państwa platformę wymiany opinii na tematy ekonomiczne, społeczne i polityczne, zainspirować do działania i pokazywać nowe możliwości rozwoju.

 

Partner wydarzenia

Mapa dojazdu

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!