Krakowskie Noworoczne Rendez-vous Biznesu | Online

Język : polski / francuski

Cena :
Wydarzenie bezpłatne dla firm stowarzyszonych w CCIFP.
Spotkanie online.

L'événement est terminé.

*prosimy pamiętać, że zapisanie wydarzenia w kalendarzu nie jest równoznaczne z rejestracją na wydarzenie. Zgłoszenie udziału należy przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie otwierające kalendarz spotkań francusko-polskiej społeczności biznesowej w regionie Małopolski. Spotkanie online.

 

Nowy Rok w Krakowie i regionie rozpoczniemy symbolicznie pierwszym oficjalnym spotkaniem firm stowarzyszonych w CCIFP z Konsul Generalną Francji w Krakowie, Panią Anne Schmidt-Riou. Poza noworocznymi życzeniami będziemy mogli poznać plany Pani Konsul na najbliższy rok, a także kierunki rozwoju polsko-francuskich relacji w regionie małopolskim.

Przedstawiciel regionalny CCIFP na Kraków i Katowice, Pan Julien Hallier, opowie z kolei o najbliższych inicjatywach Izby, przygotowanych z myślą o wyzwaniach czekających biznes w najbliższym czasie.

O tym, co przyniesie dla regionu nadchodzący 2021 rok, opowie nam Wicemarszałek Województwa Małopolskiego, Pan Tomasz Urynowicz, a w rozmowie wraz z regionalnymi przedsiębiorcami podsumujemy mijający rok i porozmawiamy o strategiach biznesowych na nadchodzące miesiące.

Zapraszamy do rejestracji na spotkanie!

 

 

Partnerzy

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!