Zobacz także

KONFERENCJA: COVID-19 – szansa czy zagrożenie? Czas transformacji technologicznej. Inauguracja programu CCIFP Innovation Hub.

Język :
polski

Cena : Wydarzenie bezpłatne dla przedstawicieli firm stowarzyszonych
Link do udziału w webinarze zostanie przesłany osobno po potwierdzeniu rejestracji

Passé

L'événement est terminé.

Zapraszamy na konferencję online inaugurującą cykl spotkań CCIFP i Rebels Valley w ramach programu CCIFP Innovation Hub.

Globalna epidemia wywołana rozprzestrzenianiem się koronawirusa niewątpliwie dotknie w mniejszym lub większym stopniu każdej branży. Czy obecnie implementowane przez przedsiębiorstwa rozwiązania będą trwałe, czy są one postrzegane jako przejściowe? Choć nie jesteśmy w stanie jednoznacznie przewidzieć w jaką stronę ewoluuje rynek, możemy być pewni, że transformacja technologiczna jest nieunikniona. To właśnie te przedsiębiorstwa, które potrafiły skutecznie zaimplementować nowe technologie i potrafią efektywnie z nich korzystać, wykazują największą skuteczność prowadzonych działań w czasie pandemii. Zatem, może najlepszym rozwiązaniem jest dostrzeżenie w obecnej sytuacji szansy na wdrożenie cyfryzacji i nowych technologii do firmy?

 

 

Spotkanie poprowadzi : Tomasz Kowalczyk, Rebels Valley

Ekspert w zarządzaniu innowacją. W Rebels Valley odpowiedzialny jest za budowanie ekosystemów innowacji pomiędzy korporacjami a technologicznymi startupami. Ponadto buduje i koordynuje współpracę z partnerami zewnętrznymi. Zdobywał doświadczenie zawodowe w firmach doradczych w Polsce i w Azji. W latach 2011-2015 pracował w zespołach Growth&Innovation w warszawskim biurze jednej z firm doradczych należących do tzw. Big4. Realizował m.in. projekty związane z oceną i  wzmacnianiem potencjału innowacyjnego

 

Prelegenci:

  • Łukasz Czajkowski - Dyrektor ds. Rozwoju w SoDa - związku pracodawców i producentów oprogramowania w Polsce.

Ekspert w obszarze inwestycji zagranicznych, promocji gospodarczej i nowoczesnych technologii. Wcześniej dyrektor ds. Koordynacji działań regionalnych w ABSL (Związek Pracodawców Sektora Nowoczesych Usług Biznesowych w Polsce), gdzie zarządzał m.in. projektem ABSL Startup Challenge.

  • Tomasz Sawko - Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju Biznesu, Orange Polska

Absolwent Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy oraz Wyższej Szkoły Zarządzania w Warszawie z tytułem MBA. Członek Komitetu Zamówień Sektora Publicznego w Polskiej Izbie Informatyki i Telekomunikacji. Praktyk cyfrowego biznesu, od ponad 20 lat w branży IT, od 2007 roku doradza i wdraża rozwiązania informatyczne w sektorze administracji publicznej. Ekspert i pasjonat nowoczesnych technologii cyfrowych oraz ich wpływu na rozwój społeczeństw informacyjnych.

PARTNER PROJEKTU

PARTNERZY MERYTORYCZNI

FRENCH BOOSTER

Dzięki programowi realizowanemu przez Francusko-Polską Izbę Gospodarczą przy wsparciu butiku doradczego Rebels Valley, zarówno partner korporacyjny, jak i startup, zyskują możliwość nawiązania współpracy z partnerem, który spełni ich oczekiwania i bezpośrednio przyczyni się do dalszego rozwoju.

Dowiedz się więcej
Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!